Harry Styles zagra koncert w Polsce jeszcze w tym roku – jest nowa data


19 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles w końcu przyjedzie do Polski – europejska część Love On Tour doczekała się nowych dat. Artysta już wkrótce zagra nad Wisłą przeboje znane ze swoich solowych płyt.

Harry Styles – Love On Tour dotrze do Europy

Fine Line, drugi solowy album brytyjskiego wokalisty ukazał się w grudniu 2019, czyli lekko ponad dwa lata temu. Europejskie koncerty z Love On Tour są za to przekładane od 2020, czyli właściwie od momentu ich ogłoszenia. Dotąd Live Nation wstrzymywało się z podawaniem nowych dat, zapewniając jednak wszystkich zainteresowanych, że koncert faktycznie się odbędzie. Agencja powróciła dziś do fanów ze świetną wiadomością – Harry Styles przyjedzie do Polski jeszcze w te wakacje.

To jednak nie wszystkie dobre wiadomości. Z informacji podanych przez LN wynika, że na koncertach artysty będzie można spodziewać się gości. Ogłoszono występy m.in. Mitski, Arlo Parks, Koffee oraz grupę Wolf Alice, która pojawi się na niektórych europejskich występach wokalisty. Zespół nagrał w tym roku wybitną płytę Blue Weekend i potwierdzono, że uświetni show Harry’ego w Polsce.

Przeczytaj: BTSHarry Styles i inni oddają rzeczy na aukcję charytatywną

Harry Styles koncert Polska
via Facebook/Love On Tour. Long Island, NY

Nowe daty i nowe miejsca

Wraz z ogłoszeniem nowych dat, artysta rzucił również garścią dodatkowych terminów (trzy zupełnie nowe czerwcowe daty koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii oraz kolejne cztery koncerty stadionowe w Europie).

Koncert Harry’ego Stylesa w Polsce przełożono na 18 lipca 2022 roku. Show odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie.

Bilety na występ artysty w Polsce wciąż są w sprzedaży.

Harry Styles Love On Tour

Harry Styles – Watermelon Sugar (Official Video

Harry Styles w końcu przyjedzie do Polski – europejska część Love On Tour doczekała się nowych dat. Artysta już wkrótce zagra nad Wisłą przeboje znane ze swoich solowych płyt. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →