via Facebook/Harry Styles

Harry Styles stworzył własną markę kosmetyków, ale kiedy płyta?


15 listopada 2021

Podziel się newsem:

Harry Styles zaangażował się w kolejną kampanię, lecz tym razem promuje własną markę kosmetyków – Pleasing. Jak to wpłynie na muzyczną aktywność artysty?

Harry Styles – współpraca skrojona na miarę

We wszelkich tego typu kolaboracjach problem zaczyna się wtedy, kiedy fani lub okazjonalni słuchacze pobożnie życzą sobie jednego: zajmij się muzyką. Zajmij się aktorstwem. Być może działa tu syndrom Rihanny i publika ma z tyłu głowy ogromną red flag i czarne wizje końca kariery, aczkolwiek w tym bardzo konkretnym przypadku należy przyznać, że ta współpraca zwyczajnie ma sens.

Przeczytaj: Billie Eilish stworzyła własne perfumy

Harry Styles i jego własne lakiery do paznokci? Proszę bardzo. Znakomicie podparte wizerunkowo, charakterystyczne, głośno krzyczące o gender euforii. Kto, jeśli nie on?

Nie, żebym zamierzała gloryfikować artystę za to, że chodzi w pomalowanych paznokciach. Wizerunkowo to po prostu do niego przyrosło i z tego punktu widzenia – biznesowo idzie w kierunku, z jakim i tak się go kojarzy. Produkty zaliczają pick popularności nie tylko ze względu na sygnujące je nazwisko, ale za faktyczną autentyczność i wewnętrzne powiązania.

Przeczytaj: Harry Styles w hołdzie dla Britney Spears podczas „Harryween”

Harry Styles marka kosmetyczna Pleasing lakiery

Pleasing to dopiero początek nowości

Marka już wystartowała z kampanią promocyjną – pierwsze boxy otrzymała rodzina oraz przyjaciele Harry’ego. Na Instagramie brandu pojawiły się również pierwsze trzy posty opatrzone mottem „Find your pleasing”.

Stworzenie własnej marki nie oznacza jednak, że artysta zamierza zawiesić swoją karierę, czy choćby myśli o zwolnieniu. Aktualnie znajduje się w trasie po Stanach Zjednoczonych, a wiadomo, że po unormowaniu się sytuacji pandemicznej, koncerty z Love On Tour zagra również w Europie i Wielkiej Brytanii.

Harry Styles – Golden 

Ponadto krąży wiele plotek, że Harry Styles już wkrótce opublikuje nowy materiał. I nie mówię tu o informacjach pochodzących z tabloidów pokroju The Sun, a choćby o deuxmoi – nadzwyczaj rzetelnym popkulturalnym źródle.

Najpierw lakiery, później singiel? Oby jak najszybciej!

Harry Styles zaangażował się w kolejną kampanię, lecz tym razem promuje własną markę kosmetyków – Pleasing. Jak to wpłynie na muzyczną aktywność artysty? Harry Styles – współpraca skrojona na miarę We wszelkich tego typu kolaboracjach problem zaczyna się wtedy, kiedy fani lub okazjonalni słuchacze pobożnie życzą sobie jednego: zajmij się muzyką. Zajmij się aktorstwem. Być […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →