Columbia Records

Harry Styles doczekał się nowej biografii


16 lipca 2021

Podziel się newsem:

Harry Styles już dawno zjadł zęby na scenie i nikomu nie trzeba go przedstawiać, a także – tak mi się wydaje – tłumaczyć jego fenomenu. Od One Direction aż po rozkwitającą solową karierę – tak wyglądała droga brytyjskiego artysty. Właśnie ukazała się jego nieautoryzowana biografia autorstwa Danny’ego White’a.

Harry Styles, czyli nowoczesna ikona muzyki pop

Zapewne znajdzie się wielu przeciwników tego stwierdzenia, aczkolwiek uważam, że muzyk zdecydowanie zasłużył sobie na ten nieformalny tytuł. Z satysfakcją obserwuje się jego rozwój sceniczny, moim zdaniem, szczególnie uwydatniony w momencie wydania przez artystę pierwszej solowej płyty. Harry Styles nawet stricte radiowe hity traktuje z wyjątkową czułością, dzięki czemu jego twórczość stoi na naprawdę wysokim poziomie: technicznym, produkcyjnym i tak dalej. Zdaję sobie sprawę z tego, że Watermelon Sugar utworem dekady raczej nigdy się nie stanie, aczkolwiek wokalista kontynuując swoją solową karierę, konsekwentnie brnie w stylistykę, która sprawi, że po prostu będzie zapamiętany.

Przeczytaj: Harry Styles i Emma Corrin razem w filmie „My Policeman”

Jako ikona – bez dwóch zdań. Dawno temu zerwał z łatką członka boysbandu, pierwszy album nagrał absolutnie fenomenalny. Fine Line już – poprawnie, bardziej popowo, może nie tak zaskakująco, lecz wciąż – intrygująco. To album z gatunku tych, które zyskują przy bliższym poznaniu. Harry doskonale wiedział, co robi.

Harry Styles – Watermelon Sugar

Nieoficjalna biografia Harry’ego Stylesa już dostępna

14 lipca miała premierę biografia artysty autorstwa Danny’ego White’a. Została wydana przed wydawnictwo Słowne i jest już dostępna w polskich sklepach.

Zyskał rozgłos jako członek zespołu One Direction, ale smak sławy poznał jako jeden z najpopularniejszych solowych piosenkarzy na świecie, aktor hollywoodzki i ikona mody.

Prześledź losy Harry’ego od dzieciństwa aż po szczyt popularności. Po rozpadzie One Direction od nowa budował artystyczny wizerunek. Nie poprzestał jednak na branży muzycznej. Pasja i talent zaprowadziły go na plan kinowego przeboju Dunkierka oraz do programu rozrywkowego Saturday Night Live. Stał się także ikoną mody i ambasadorem legendarnej marki Gucci. To on przejdzie do historii jako pierwszy mężczyzna, który pojawił się na okładce amerykańskiej edycji „Vogue’a”.

Harry Styles jest uosobieniem wszechstronnej i nowoczesnej gwiazdy pop. I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa…To pozycja obowiązkowa dla każdego fana rozlicznych talentów Harry’ego Stylesa.

– czytamy w opisie biografii
Harry Styles biografia Danny White
fot. Tyler Mitchell

Sądząc z opisu, biografia artysty pozwoli spojrzeć na jego twórczość i decyzje artystyczne, jako na spektrum. Choć nieautoryzowana, zapowiada się, że będzie to wartościowa lektura, a dla fanów – niemała gratka.

Harry Styles biografia Danny White
„Harry Styles. Nieoficjalna biografia” – okładka książki

Harry Styles już dawno zjadł zęby na scenie i nikomu nie trzeba go przedstawiać, a także – tak mi się wydaje – tłumaczyć jego fenomenu. Od One Direction aż po rozkwitającą solową karierę – tak wyglądała droga brytyjskiego artysty. Właśnie ukazała się jego nieautoryzowana biografia autorstwa Danny’ego White’a. Harry Styles, czyli nowoczesna ikona muzyki pop […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.