Harry Styles z pozytywnym przesłaniem na nowy rok. Zobaczcie klip do singla „Treat People With Kindness”


04 stycznia 2021

Podziel się newsem:

1 stycznia Harry Styles zaskoczył fanów wypuszczając do sieci teledysk do utworu Treat People With Kindness, pochodzącego z ostatniego albumu artysty – Fine Line. Trudno o lepszy początek roku!

Treat People With Kindness to już szósty singiel z płyty Fine Line Harry’ego Stylesa, która ukazała się w grudniu 2019 roku. Artysta nie miał jeszcze zbyt wielu okazji, by promować ją podczas koncertów, za to rekompensuje to fanom kolejnymi teledyskami. W 2020 roku otrzymaliśmy klipy do Falling, wakacyjnego hitu Watermelon Sugar oraz Golden, który ukazał się pod koniec października.

Treat People With Kindness – Harry Styles rozpoczyna nowy rok tanecznym krokiem

Najnowszy klip od brytyjskiego muzyka swoją premierę miał 1 stycznia i niesie przesłanie by traktować wszystkich z życzliwością, co może być dobrym postanowieniem na nowy rok.

Czarno-biały obraz do singla Treat People With Kindness został nakręcony na początku zeszłego roku, jeszcze zanim koronawirus zaczął rozprzestrzeniać się na całym świecie. Reżyser Gabe Turner tak napisał o nim na swoim Twitterze:

Nie zdawaliśmy sobie wtedy sprawy, jakie mieliśmy szczęście, mogąc być razem. To bardzo wymowne, że ten teledysk ukazał się dzisiaj jako wyraz nadziei, że w 2021 roku wrócimy do jakiejś normalności.

Harry Styles w teledysku wystąpił u boku brytyjskiej aktorki Phoebe Waller-Bridge. Dajcie się im porwać do tańca!

Harry Styles Treat People With Kindness

Harry Styles – Treat People With Kindness

Sprawdźcie także: Harry Styles ponownie przekłada koncert w Polsce

1 stycznia Harry Styles zaskoczył fanów wypuszczając do sieci teledysk do utworu Treat People With Kindness, pochodzącego z ostatniego albumu artysty – Fine Line. Trudno o lepszy początek roku! Treat People With Kindness to już szósty singiel z płyty Fine Line Harry’ego Stylesa, która ukazała się w grudniu 2019 roku. Artysta nie miał jeszcze zbyt […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →