Harry Styles ponownie przekłada koncert w Polsce


17 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Brytyjski wokalista, Harry Styles, zmuszony jest ponownie przełożyć swoją trasę koncertową po Europie, w tym również koncert w Polsce.

Harry Styles w Polsce – zła passa

To nie jest dobry rok dla fanów byłego reprezentanta boys bandu One Direction, Harry’ego Stylesa, którzy wyczekują koncertu Brytyjczyka w Polsce. Ten, choć miał się odbyć wiosną tego roku, jak na razie nie odbędzie się również wiosną przyszłego roku.

Polski koncert Harry’ego Stylesa w ramach międzynarodowej trasy Love on Tour, który miał się odbyć 10 maja 2020 roku w Tauron Arenie w Krakowie, od razu został okrzyknięty jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Głównie dlatego, że Styles miał zagrać dla polskiej publiczności po raz pierwszy w historii, dodatkowo tuż po wydaniu albumu Fine Line był na absolutnym muzycznym topie.

Harry Styles Fine Line
Harry Styles – „Fine Line”, okładka albumu

Harry Styles w Polsce – nowa data koncertu

To ostatnie nie zmieniło się do teraz, mimo że Fine Line od kilku dni ma już roczek, jednak koncertowe plany Harry’ego skutecznie pokrzyżowała światowa pandemia. Początkowo, cała trasa została przełożona na wiosnę 2021 roku, a koncert w Krakowie miał się odbyć dokładnie 25 lutego 2021. Już wiemy, że to nie będzie jednak możliwe.

Agencja Live Nation, organizująca koncert Brytyjczyka w Polsce, poinformowała kilka dni temu, że krakowskie show zaplanowane na luty zostało przesunięte na inny termin, który nie jest jeszcze znany. O nowej dacie koncertu Harry’ego Stylesa w Polsce dowiemy się w 2021 roku. Sam artysta napisał na swoim Twitterze:

Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego niestety muszę odłożyć moje występy w Wielkiej Brytanii i Europie zaplanowane na luty/marzec 2021 roku. Do odwołania.

Styles dodaje również:

Naprawdę mam nadzieję, że zagram te koncerty i w nowym roku będę miał dla was informacje kiedy się odbędą. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę was wszystkich w trasie, gdy tylko będzie to bezpieczne.

Harry Styles w ramach Jingle Ball 2020 – zobacz występ

Na pocieszenie zostawiamy Was z wyjątkową live sesją, którą Harry zagrał w ramach tegorocznego programu Jingle Ball. Zobaczcie!

Brytyjski wokalista, Harry Styles, zmuszony jest ponownie przełożyć swoją trasę koncertową po Europie, w tym również koncert w Polsce. Harry Styles w Polsce – zła passa To nie jest dobry rok dla fanów byłego reprezentanta boys bandu One Direction, Harry’ego Stylesa, którzy wyczekują koncertu Brytyjczyka w Polsce. Ten, choć miał się odbyć wiosną tego roku, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.