Harry Styles zagra w kolejnym filmie. Zastąpi Shia LaBeoufa


15 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Po roli w Dunkierce Christophera Nolana w 2017 roku, Harry Styles powróci na srebrne ekrany. Artysta zagra w thrillerze psychologicznym Don’t Worry Darling w reżyserii Olivii Wilde.

Harry Styles zagra w kolejnym filmie

Harry Styles poza karierą muzyczną, próbuje swoich sił także jako aktor. W 2017 roku wystąpił w wielokrotnie nagradzanym filmie Dunkierka Christophera Nolana. Jak się okazuje, niebawem znów będziemy mogli zobaczyć go na ekranie. Styles dołączył bowiem do obsady filmu Don’t Worry Darling w reżyserii Olivii Wilde. Początkowo w roli, w którą wcieli się Brytyjczyk, miał wystąpić Shia LaBoeuf. Ten jednak, ze względu na konflikt harmonogramu musiał zrezygnować.

Don’t Worry Darling – co wiemy o nowym filmie Olivii Wilde?

Don’t Worry Darling to film psychologiczny, którego akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku na kalifornijskiej pustyni, którą zamieszkuje odizolowana od świata społeczność. Główną bohaterką będzie gospodyni domowa, która odkrywa niepokojącą prawdę o swoim pozornie idealnym życiu.

Oprócz Harry’ego Stylesa, w produkcji wystąpią także: Florence Pugh, Chris Pine oraz Dakota Johnson. Będzie to drugi pełnometrażowy film w reżyserii Olivii Wilde (pierwszy to Booksmart z 2019 roku), która zagra również jedną z ról. Autorką scenariusz jest Katie Silberman.

Nie wiemy jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin. Zdjęcia mają ruszyć jesienią.


Harry Styles zagra także w ekranizacji powieści My Policeman?

Kilka dni po informacji o roli w filmie Olivii Wilde, w sieci zaczęły krążyć wieści o jeszcze jednej filmowej roli Harry’ego Stylesa. Istnieje prawdopodobieństwo, że zobaczymy go także w ekranizacji powieści My Policeman autorstwa Bethan Roberts. To opowieść o młodej kobiecie, która wychodzi za mąż za policjanta, wiedząc że ten jest gejem. Akcja rozgrywa się w Brighton, w latach 50., kiedy homoseksualizm jest karany. Do ról w filmowej adaptacji są brani pod uwagę także Lily James i Sam Claflin. Za kamerą stanie Michael Grandage, a za scenariusz odpowiada zdobywca Oscara Ron Nyswaner.

Po roli w Dunkierce Christophera Nolana w 2017 roku, Harry Styles powróci na srebrne ekrany. Artysta zagra w thrillerze psychologicznym Don’t Worry Darling w reżyserii Olivii Wilde. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →