Travis Scott nagrał utwór promujący nowy film Christophera Nolana – “TENET”


25 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

TENET, czyli najnowszy film Christophera Nolana swoją premierę będzie miał już jutro. Natomiast kilka dni temu do sieci trafił nowy numer Travisa Scotta, który promuje produkcję.

TENET – O czym będzie fabuła filmu?

Chrisopher Nolan, reżyser i scenarzysta takich kasowych hitów jak chociażby Incepcja, Dunkierka, czy Trylogia Mrocznego Rycerza znany jest z tego, że nie lubi zdradzać do końca szczegółów swoich najnowszych produkcji.

Nie inaczej jest w przypadku TENET. O filmie wiemy jedynie to co udało nam się wywnioskować ze zwiastunów i oficjalnych notek prasowych. Otóż, główny bohater, w którego wciela się John David Washington jest agentem CIA, który znalazł się w posiadaniu tajemniczego narzędzia o nazwie tenet. Jego głównym zadaniem jest próba uchronienia świata przed wybuchem III Wojny Światowej.

Z trailerów możemy wywnioskować, że tenet, to urządzenie dzięki któremu bohater będzie mógł nie tyle przenosić się w czasie, a dokonywać jego inwersji. Sam Nolan o swoim najnowszym dziele mówi, że łączy ono w sobie kilka kinowych gatunków i nie da się go jednoznacznie skategoryzować.

Tenet

filmie występują między innymi: Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Michael Caine, Fiona Dourif, Clémence PoésyAndrew Howard, a także Robert Pattinson. Tego ostatniego zobaczymy także w długo wyczekiwanym The Batman, gdzie wcielił się w protagonistę.

Do sieci trafił właśnie trzeci, a zarazem ostatni zwiastun promujący film. Co ciekawe, wykorzystano w nim najnowszy utwór Travisa Scotta.

TENET – Final Trailer

Za produkcją The Plan stoi Ludwik Göransson, WondaGurl i sam raper. Jest to pierwszy utwór nagrany przez Scotta na potrzeby filmu. Zwróćcie uwagę na mocno eksperymentalny i ambientowy styl kawałka i na to jak dobrze raper odnajduje się na takim bicie.

Trzeba przyznać, że Travis Scott ostatnio jest mocno zarobionym artystą. Jego kooperacje z Nike robią prawdziwą furorę w świecie sneakerheadów. Natomiast koncert rapera w Fortnite, okazał się marketingowym hitem. Ale to jednak nie koniec. Raper zapowiedział niedawno, że planuje wydać krążek wraz z Kid Cudim. Ponadto, do sieci wyciekły także pierwsze zdjęcia zwiastujące współpracę Scotta z jedną z najbardziej popularnych sieci fastfoodów.

Travis Scott – The Plan

TENET – kiedy premiera?

Zanim doszło do ustalenia ostatecznej daty premiery najnowszego filmu Nolana, przekładana była ona kilka razy. Pierwotnie TENET na srebrnym ekranie miał zadebiutować 17 lipca. Następnie datę zmieniono na 31 lipca.

Z kolei pod koniec czerwca pojawiła się informacja o kolejnej dacie, czyli 12 sierpnia. Sieć obiegły nawet informacje o całkowitym odwołaniu kinowej premiery. Wszystko to z obawy przed koronawirusem i niepewną sytuacją w branży kinowej. Na szczęście producenci filmu doszli do porozumienia i ostatecznie film wejdzie do kin już jutro, czyli 26 sierpnia.

Czy TENET będzie kolejnym hitem w karierze Nolana? Wszystko na to wskazuje, bowiem opinie krytyków wskazują na to, że reżyser przeszedł samego siebie, jeżeli chodzi o fabułę, rozmach i akcję filmu. No cóż, nam pozostaje jedynie wybrać się do kina i przekonać się o tym na własnej skórze.

TENET, czyli najnowszy film Christophera Nolana swoją premierę będzie miał już jutro. Natomiast kilka dni temu do sieci trafił nowy numer Travisa Scotta, który promuje produkcję. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →