Harry Styles i Emma Corrin razem w filmie “My Policeman”

Obserwuj nas na instagramie:

Emma Corrin zasłynęła dzięki roli księżnej Diany w The Crown i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będzie mogła narzekać na brak pracy. Według najnowszych doniesień, aktorka dołączyła do Harry’ego Stylesa w obsadzie filmu My Policeman.

Brytyjska aktorka Emma Corrin do niedawna nie była znana szerszej publiczności. Zmieniła to rola w jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa The Crown, gdzie wcieliła się w rolę młodej księżnej Diany. Za tę rolę Emma zdobyła nominację do Złotego Globu.

Emma Corrin jako księżna Diana w  The Crown
Emma Corrin jako księżna Diana w The Crown

Taki sukces z pewnością otworzy aktorce drzwi do wielkiej kariery i niebawem będziemy mogli oglądać ją w kolejnych dużych produkcjach. Jedna z nich już jest na horyzoncie.

Emma Corrin i Harry Styles razem na ekranie

Jak donoszą zagraniczne media, Emma Corrin dołączy do Harry’ego Stylesa na planie dramatu romantycznego Amazon Studios My Policeman. Jest to film w reżyserii Michaela Grandage’a (Geniusz), a za scenariusz odpowiada Ron Nyswaner (Filadelfia).

My Policeman to produkcja oparta na powieści autorstwa Bethan Roberts o tym samym tytule. Fabuła rozgrywa się w latach 50., kiedy homoseksualizm traktowano jako przestępstwo. Ukrywający swoją prawdziwą tożsamość policjant Tom bierze ślub z nauczycielką Marion. Gdy kobieta odkrywa, że jej mąż ma romans z przyjacielem Patrickiem, losy całej trójki zaczynają mocno się komplikować.

My Policeman powstanie film na podstawie powieści

Zdjęcia do filmu mają ruszyć latem.


Obecnie Harry Styles pracuje nad filmem Don’t Worry Darling – thrillerze w reżyserii Olivii Wilde. Oprócz muzyka, w głównej roli została obsadzona także Florence Pugh i Chris Pine.

Emma Corrin zasłynęła dzięki roli księżnej Diany w The Crown i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będzie mogła narzekać na brak pracy. Według najnowszych doniesień, aktorka dołączyła do Harry’ego Stylesa w obsadzie filmu My Policeman. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →