okładka albumu

Harry Styles w hołdzie dla Britney Spears podczas „Harryween”


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

Harry Styles na jednym ze swoich specjalnych koncertów w ramach Harryween, wykonał cover przeboju Britney Spears. Posłuchajcie, jak brzmi jego interpretacja nieśmiertelnego hitu – Toxic.

Harry Styles – gospodarz imprezy, na której każdy chciałby być

Artysta jest aktualnie w trasie po Stanach Zjednoczonych. Love on Tour promuje jego drugi solowy krążek, czyli płytę Fine Line, która ukazała się w grudniu 2019 roku. W ramach światowego tournée, Harry Styles ma zawitać również do Polski, aczkolwiek dokładna data jego koncertu nad Wisłą wciąż nie jest znana.

Z okazji Halloween, artysta przerwał jednak koncepcję ściśle powiązaną z albumem. Halloween przemianował na Harryween i okazjonalnie zagrał dwa specjalne show, które odbyły się w Nowym Jorku 30 i 31 października. Wydarzenie było właściwie więcej niż koncertami, a jedną z najgorętszych przebieranych imprez w mieście. Sam Harry zaprezentował się na scenie w nadzwyczaj oryginalnych strojach. Jednego dnia założył kostium Dorotki z Czarnoksiężnika z Krainy Oz, a kolejnego przebrał się za Pierrota z włoskiej komedii.

Przeczytaj: Harry Styles doczekał się nowej biografii

Harry Styles "Harryween" Toxiv Britney Spears
via Facebook

Historyczne wydarzenie? Harry coveruje Britney Spears

Bywanie na koncertach to szansa na złapanie takich właśnie highligthów. Nigdy się nie wie, kiedy na scenie pojawią się niezapowiedziani goście albo czy artysta nie postanowi złamać nieco sztywnej setlisty i urozmaicić ją nieoczekiwanym utworem. Może to nieadekwatne porównanie, ale kiedy Dawid Podsiadło kursował z Wielkomiejską Trasą, na której w każdy mieście wykonywał inny cover, to właśnie te cudzaski wzbudzały największe zainteresowanie. Taki numer, takie wykonanie słyszy się zazwyczaj tylko raz. Albo jesteś szczęściarzem i miałeś to na żywo albo pocieszasz się krążącymi po Internecie nagraniami.

Przeczytaj: Britney Spears odzyska wolność. Ojciec artystki rezygnuje z kurateli

Podczas drugiego z koncertów na Madison Square Garden, Harry ekskluzywnie wykonał m.in. Toxic z repertuaru Britney Spears.

Muszę przyznać, czuję się bosko. Czy wy też czujecie się bosko? Dobrze! A teraz zaśpiewamy wam smutną piosenkę.

– powiedział artysta

Harry Styles – Toxic [Britney Spears Cover] Harryween Night Two 2021

Jak oceniacie ten cover Harry’ego?

Harry Styles na jednym ze swoich specjalnych koncertów w ramach Harryween, wykonał cover przeboju Britney Spears. Posłuchajcie, jak brzmi jego interpretacja nieśmiertelnego hitu – Toxic. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →