materiały promocyjne

Britney Spears powróciła na singlu „Mind Your Business” z Will.i.amem


21 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

To kolejny utwór Britney Spears od czasu wyjścia się spod kurateli jej ojca. Czy singiel będzie hitem jak Scream & Shout?

Odzyskała wolność i znów nagrywa

Spears po 13 latach uwolniła się od opieki prawnej, którą obejmował po załamaniu nerwowym gwiazdy jej własny ojciec. Przez ten czas miała ograniczone decyzje dotyczące własnej kariery, a nawet życia osobistego w takim zakresie jak leczenie, czy kontakt z dziećmi. Sytuacja księżniczki popu zmieniła się jednak diametralnie. Wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Samem Asgharim, wydała również nową muzykę, która nie jest robiona już pod dyktando ojca.

Nowa muzyka Britney Spears

W 2022 roku usłyszeliśmy Hold Me Closer, jej singiel z Eltonem Johnem. Piosenka łączy kilka piosenek Eltona: Tiny Dancer (1971), The One (1992) i Don’t Go Breaking My Heart (1976). „Jeśli będzie to wielki hit […], da jej to wiele pewności siebie i zda sobie sprawę, że ludzie naprawdę ją kochają i chcą, żeby była szczęśliwa” – mówił o Britney słynny gwiazdor.

Elton John Britney Spears hold me closer
fot. materiały prasowe

Teraz wspólny utwór prezentuje wspólnie ze Spears Will.i.am. Wydany 21 lipca singiel Mind Your Business opowiada o ingerowaniu w prywatność innych osób, a szczególnie celebrytów. Temat jest bardzo znany Britney, którą do załamania nerwowego poza nadużywaniem narkotyków doprowadziła ją natarczywość paparazzi oraz stała obecność mediów w jej życiu. Posłuchajcie utworu duetu.

Co dalej z Britney Spears?

Britney nie spieszy się jednak do pełnego powrotu na scenę. Dziś mocno skupia się na odbudowaniu relacji z dziećmi i korzystaniu z wolności, którą dała jej decyzja sądu o kurateli. Niektórzy są zaniepokojeni jej osobliwymi postami, które wciąż zalewają jej media społecznościowe. Po trudnych latach na pewno warto dać jej czas na ustabilizowanie swojej sytuacji życiowej. A na razie – słuchajcie nowego singla! O „wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei” dowiemy się z kolei więcej ze wspomnień Britney Spears, które ukażą się jako książka 24 października.

To kolejny utwór Britney Spears od czasu wyjścia się spod kurateli jej ojca. Czy singiel będzie hitem jak Scream & Shout? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →