fot. materiały prasowe / fot. Netflix

Britney Spears odnosi się do wypowiedzi Millie Bobby Brown


10 listopada 2022

Podziel się newsem:

Britney Spears skomentowała ostatnią wypowiedź Millie Bobby Brown. Piosenkarce wyraźnie nie spodobały się słowa aktorki.

Britney Spears nadal żyje i przypomina o tym w mediach społecznościowych

Kilka godzin. Tyle wystarczyło, by Britney Spears zareagowała na słowa Millie Bobby Brown, która w rozmowie z Drew Barrymore wyznała, że chętnie zagrałaby Britney w filmie biograficznym. Piosenkarce nie spodobało się, że w sieci od jakiegoś czasu pojawia się narracja, sugerująca potrzebę powstania filmu podsumowującego historię Spears.

Zobacz: Millie Bobby Brown… one more time? Aktorka marzy o zagraniu Britney Spears

Słyszałam, że ludzie chcą filmu o moim życiu. Mordeczki, ja nadal żyję! Chociaż to całkiem, ku*wa, jasne, że woleliby mnie widzieć martwą

– napisała na Instagramie.

Internauci uznali, że reakcja piosenkarki wydaje się zbyt agresywna. Warto podkreślić, że serialowa Jedenastka ze Stranger Things zauważyła jedynie, że mają pewne wspólne cechy.

Jej historia rezonuje z moją – ja też dorastałam na oczach opinii publicznej. (…) Nie znam jej, ale kiedy patrzę na jej zdjęcia, czuję, że mogłabym opowiedzieć jej historię w odpowiedni sposób, skupiając się na jej punkcie widzenia

– mówiła.

Bobby Brown wkrótce porzuci najsłynniejszą rolę

18-letnia aktorka pokazała się szerszej publiczności za sprawą Stranger Things. Dzięki kontraktowi z Netfliksem zagrała również siostrę Sherlocka Holmesa w obu częściach Enoli Holmes. Druga z nich zadebiutowała w serwisie na początku listopada.

Za jakiś czas Millie wróci ostatni raz na plan jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Bracia Duffer pracują obecnie nad piątym sezonem Stranger Things. Niedawno podzielili się nawet tytułem pierwszego odcinka. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie serial trafi w ręce widzów.

jedenastka stranger things
fot. Netflix

Britney Spears skomentowała ostatnią wypowiedź Millie Bobby Brown. Piosenkarce wyraźnie nie spodobały się słowa aktorki. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Britney Spears nadal żyje […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →