kadr z serialu „Stranger Things”

Millie Bobby Brown o seksualizowaniu przez media


15 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Millie Bobby Brown podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat seksualizowania młodych aktorek i wyznała, że ją również to spotkało.

Millie Bobby Brown o dorastaniu w błysku fleszy

Millie Bobby Brown była gościnią w podcaście Los Angeles Time The Guilty Feminist. Gwiazda Stranger Things wyznała, że dorastanie w świetle reflektorów i błysków fleszy niesie ze sobą wiele wyzwań. W kontekście swoich osiemnastych urodzin aktora wskazała na problem seksualizowania zarówno jej, jak i wielu innych młodych aktorek. Millie Bobby Brown obchodziła je w lutym.

Tak jak każdy osiemnastolatek, borykam się z problemami wchodzenia w dorosłość, bycia dorosłą, utrzymywania relacji i przyjaźni z innymi ludźmi, bycia lubianą i po prostu próbuję się dopasować. Jest tego naprawdę sporo i po prostu próbujesz w tym wszystkim odnaleźć siebie. Jedyną różnicą w moim przypadku jest to, że jestem osobą publiczną. Czasem jest to bardzo przytłaczające. Zauważyłam też różnicę w tym, jak reagują na mnie ludzie, prasa i media społecznościowe odkąd dorosłam. Uważam, że dorastanie nie powinno niczego zmieniać, ale niestety tak jest. I jest to obrzydliwe. To bardzo dobry przykład tego, co dzieje się na świecie i jak młode dziewczyny są seksualizowane. Od zawsze się z tym zmagałam.

powiedziała aktorka

Millie Bobby Brown wyznała także, że jej świadomość o seksizmie wokół niej wzrosła przy okazji pracy na planie zdjęciowym filmu Enola Holmes.

Wtedy trochę bałam się tego słowa. Uznałam, że nie za bardzo je rozumiem. Zaczęłam więc robić research i poszerzać swoją wiedzę na ten temat.

Millie Bobby Brown po raz kolejny jako Jedenastka

Rozgłos przyniósł aktorce serial Stranger Things, gdzie gra Jedenastkę – jedną z głównych postaci. Serial braci Duffer niedługo doczeka się czwartego, przedostatniego już sezonu. Czwarta odsłona Stranger Things została podzielona na dwie części: pierwsza z nich trafi na platformę Netflix 27 maja 2022 roku. Na drugą z nich poczekamy do 1 lipca 2022 roku.

Stranger Things, sezon 4 – zobacz zwiastun

Millie Bobby Brown podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat seksualizowania młodych aktorek i wyznała, że ją również to spotkało. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →