kadr z serialu „Stranger Things"

Millie Bobby Brown zagra w nowym filmie sci-fi braci Russo dla Netflixa

Obserwuj nas na instagramie:

Millie Bobby Brown korzysta z popularności, jaką przyniósł jej serial Stranger Things. Młoda aktorka zagra w nowym filmie braci Russo – The Electric State.

Millie Bobby Brown zagra w nowym filmie Netflixa

Netflix oficjalnie potwierdził, że Millie Bobby Brown, gwiazda Stranger Things, została obsadzona w nadchodzącym filmie science-fiction The Electric State w reżyserii Anthony’ego i Joe Russo. Film będzie aktorską adaptacją ilustrowanej powieści Simona Stålenhaga z 2018 roku. Opowiada ona o przygodach osieroconej nastolatki, która podróżuje przez retro-futurystyczny zachód Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu zaginionego młodszego brata. Towarzyszy jej tajemniczy droid i ekscentryczny włóczęga. Oprócz Brown również Chris Pratt prowadzi rozmowy o dołączeniu do filmu braci Russo, po ich współpracy nad Avengers: Infinity War i Endgame.

Scenariusz napiszą długoletni współpracownicy braci Russo Christopher Markus i Stephen McFeely, którzy pracowali chociażby przy filmach Marvela, a także nadchodzącym Gray Manie z udziałem Ryana Goslinga i Chrisa Evansa. Według The Hollywood Reporter film został po raz pierwszy przedstawiony Universalowi, ale ostatecznie trafił do Netflixa po tym, jak ten pierwszy odmówił ogromnego budżetu w wysokości 200 milionów dolarów.

Obecnie nie ma jeszcze daty premiery The Electric State, ale prace nad produkcją mają rozpocząć się w październiku.


W ostatnich dniach pojawiła się także informacja, że Millie Bobby Brown ma prowadzić sekretne rozmowy z Disneyem, na temat roli w Gwiezdnych wojnach i honorarium w wysokości 15 milionów dolarów.

Jeszcze zanim zobaczymy Millie Bobby Brown w filmie The Electric State, już w najbliższy piątek, tj. 1 lipca, na Netflixie pojawią się finałowe odcinki 4. sezonu serialu Stranger Things, w którym aktorka wciela się w jedną z głównych postaci – Eleven. W tym roku ma się pojawić także sequel filmu Enola Holmes, w którym Millie gra młodszą siostrę Sherlocka Holmesa.

Millie Bobby Brown korzysta z popularności, jaką przyniósł jej serial Stranger Things. Młoda aktorka zagra w nowym filmie braci Russo – The Electric State. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →