fot. kadr z teledysku do piosenki „Pretty Girls”

Monopoly edycja Britney Spears w końcu pojawi się na sklepowych półkach


27 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Monopoly od lat zachwyca przeróżnymi odsłonami słynnej planszówki. Tematem przewodnim najświeższej z nich będzie twórczość Britney Spears.

Muzyczna kariera przelana na planszę

Pamiętacie piosenkę Piece of Me Britney Spears? Bardzo dobrze się składa, ponieważ przytoczenie jej tutaj nie jest przypadkowe. Każdy z was już niedługo będzie mógł bowiem zdobyć „kawałek” twórczości wokalistki na wyłączność. Wszystko to za sprawą nadchodzącej edycji Monopoly, która skupi się na dorobku słynnej Amerykanki.

Przeczytaj także: Fani skoków narciarskich doczekali się swojej edycji Monopoly

Monopoly Britney Spears
fot. Monopoly

Seria gier Monopoly obrosła już legendą. Ikoniczne już planszówki od lat zachwycają i goszczą w milionach domów na świecie, dostarczając nam masę atrakcji w przeróżnych edycjach, które odnoszą się do zupełnie odmiennych tematyk. Mieliśmy już przecież Monopoly One Direction, Gra o Tron, edycje dla milenialsów, a nawet dla pechowców. Naprawdę jest w czym wybierać. Najświeższa z nich, która już niedługo pojawi się na sklepowych półkach, będzie nawiązywała do muzycznego dorobku Britney Spears.

Monopoly Britney Spears zabierze graczy i fanów muzyki w podróż okraszoną najpopularniejszymi hitami wokalistki. Zagrajcie przy akompaniamencie Baby One More Time, Toxic, Lucky i nie tylko. W grze wprowadzono kilka zmian, aby tematyka odnosiła się do barwnego dorobku Spears. Zestaw będzie posiadał między innymi 16 kart szansy, które zostaną zmienione na karty z napisem „ciekawość”, a także 16 kart ze społecznej skrzyni, które zostaną zastąpione kartami „fantazje”. Zamiast nieruchomości będziecie mogli zbierać informacje i ciekawostki o karierze Britney, 32 domy staną się „złotymi płytami”, podczas gdy 12 hoteli będzie odnosiło się do „platynowych płyt”

– czytamy w opisie gry.

Britney Spears – Piece Of Me, posłuchaj!

Monopoly od lat zachwyca przeróżnymi odsłonami słynnej planszówki. Tematem przewodnim najświeższej z nich będzie twórczość Britney Spears. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Muzyczna kariera przelana na planszę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →