via People

Britney Spears i Elton John to duet, który trzeba usłyszeć. Nareszcie jest ku temu okazja


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się wspólny utwór Britney Spears i Eltona Johna. Kawałek Hold Me Closer to reinterpretacja kilku klasycznych kompozycji brytyjskiego muzyka.

Na kłopoty Britney Spears i Elton John

Wedle zapowiedzi doczekaliśmy się wspólnego utworu dwóch absolutnych muzycznych ikon. Elton John i Britney Spears spotkali się całkiem niedawno, a wynikiem tego spotkania jest nowy-stary kawałek Hold Me Closer. Nowy, bo zaśpiewała w nim Britney Spears. Stary, bo jest on połączeniem klasycznych kompozycji Eltona: Tiny Dancer, The One oraz Don’t Go Breaking My Heart. Piosenkę wyprodukował Andrew Watt.

Jestem absolutnie podekscytowany, że mogłem pracować z Britney Spears. Ona naprawdę jest ikoną, jedną z największych gwiazd popu wszech czasów i brzmi niesamowicie w tym utworze. Kocham ją mocno i jestem zachwycony tym, co wspólnie stworzyliśmy

– komentuje Elton John.

Byłam zaszczycona, gdy niesamowity Sir Elton John poprosił mnie o dołączenie do niego w jednej z jego najbardziej kultowych piosenek. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani mogą ją usłyszeć! Dziękuję za zaproszenie, Elton! Jestem wdzięczna, że ​​miałam możliwość pracować z tobą i twoim legendarnym umysłem

– dodaje Britney Spears.

Elton John & Britney Spears – Hold Me Closer, posłuchaj utworu

Nietypowa współpraca

Hold Me Closer to pierwszy utwór Britney Spears od wydanej w 2016 roku płyty Glory oraz pierwsza piosenka, która ukazała się po wywalczeniu przez nią wolności spod trzynastoletniej kurateli jej ojca, Jamiego. Artystka napisała swoja autobiografię, na którą jednak jeszcze zaczekamy ze względu na problemy z dostępnością papieru do druku. Pozycja ukaże się najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Z kolei dla Eltona Johna Hold Me Closer jest kolejną tego typu kooperacją. Brytyjczyk w ubiegłym roku wydał krążek The Lockdown Sessions, gdzie znalazły się utwory z Young Thugiem i Nicki Minaj, Charliem Puthem, Riną Sawayamą, Gorillaz, Miley Cyrus, Steviem Wonderem czy Lil Nasem X. To właśnie z tej płyty pochodzi kawałek Cold Heart, będący remiksem kilku piosenek Eltona. W kompozycji zaśpiewała również Dua Lipa. Wyprodukowany przez australijskie trio PNAU utwór był jednym z największych hitów 2021 roku.

W Internecie ukazał się wspólny utwór Britney Spears i Eltona Johna. Kawałek Hold Me Closer to reinterpretacja kilku klasycznych kompozycji brytyjskiego muzyka. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →