Materiały prasowe

Britney Spears o tym, dlaczego nie jest jeszcze gotowa na powrót do branży muzycznej


29 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Milczenie artystyczne Britney Spears nie bierze się znikąd – artystka wyraża w ten sposób swoją dezaprobatę w kierunku branży muzycznej. Sprawdź szczegóły.

Czy Britney Spears powróci do branży muzycznej?

Wcześniej w tym miesiącu (22 grudnia) gwiazda pop opublikowała na swoim Instagramie wskazówkę mówiącą o tym, że prawdopodobnie nowa muzyka od niej jest w drodze. Jednak 28 grudnia Britney wyznała, że nie jest jeszcze gotowa na powrót do branży muzycznej.

W długiej notce rozbitej na kilka screenshotów, Spears porusza temat tego, jak zraniła ją jej rodzina i jakie ograniczenia były na nią nałożone podczas 13-letniej, ubezwłasnowolniającej ją kurateli, która zakończyła się w listopadzie.

Chciałam być miła, ale to co oni zrobili mojemu sercu jest nie do wybaczenia! Przez 13 lat prosiłam o to, by grać nowe piosenki i remixy moich starych utworów… i za każdym razem mi odmawiano. To był jeden wielki spisek… Wiedziałam dokładnie, co chcę przekazać moim fanom, jednak mi na to nie pozwalano. Nie miało to sensu – telewizja prezentowała moją twórczość tak, jak chciała, a ja, czyli jej właścicielka, słyszałam za każdym razem “nie”.

– pisze piosenkarka
britney
Britney Spears, źródło: Wikimedia Commons/ Drew de F Fawkes/ CC BY 2.0

Dalej artystka rozszerza zakres powodów, dla których nie chce jeszcze wracać do branży muzycznej po tym, jak zdjęto kuratelę, którą była objęta.

Tyle czasu zmarnowano tylko po to, by mnie upokorzyć i zawstydzić. I to chyba dla wielu wydaje się dziwne, dlaczego już nawet nie robię muzyki… a to tylko powierzchowne problemy. Ludzie nie mają pojęcia o tych wszystkich okropnych rzeczach, które mi zrobiono i o wszystkim, przez co przeszłam. Boję się teraz ludzi i tego biznesu. Naprawdę mnie zraniono.

– dodaje

To jednak nie oznacza, że fani Britney nie doczekają się od niej nowego materiału już nigdy. Piosenkarka wyznała, że jej celem na 2022 jest pokonanie swojego lęku, który uniemożliwia jej na ten moment tworzenie.

Milczenie artystyczne Britney Spears nie bierze się znikąd – artystka wyraża w ten sposób swoją dezaprobatę w kierunku branży muzycznej. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →