fot. Michael Kovac/GI for EJAF

Britney Spears, powrót ikony. Gwiazda nagrywa z… Eltonem Johnem


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Powrót Britney Spears do branży muzycznej odbędzie się z wielką pompą, gdyż pomoże jej w tym sam sir Elton John. Artyści pracują nad nową wersją przeboju muzyka.

Britney Spears: pierwszy raz po trzynastu latach

Artystka wraca do studia – według serwisu TMZ Britney Spears podjęła się współpracy z Eltonem Johnem i wspólnie mają odrestaurować jeden z hitów artystów. Do ich spotkania doszło 20 lipca w studiu nagraniowym w Los Angeles.

Jest to pierwsza muzyczna działalność gwiazdy od czasów trzynastoletniej kurateli pod nadzorem jej ojca, Jamie’ego Spearsa. Jej ostatni studyjny krążek zatytułowany Glory ukazał się w 2016 roku, przy czym dwa lata temu na sklepowe półki trafiła jego rozszerzona edycja Deluxe.

Artystka długo walczyła w sądzie o prawo do samostanowienia i po wielu procesach udało jej się odciąć od wpływu swojego ojca. Początkowo gwiazda mówiła, że nie czuje się gotowa na powrót do branży muzycznejzapowiedziała za to, że wyda swoją biografię.

Przeczytaj: Elton John zapowiada album z duetami. Wśród gości m.in. Gorillaz, Nicki Minaj i Miley Cyrus

Britney Spears Elton John Tiny Dancer
via Variety

Britney Spears x Elton John. Księżniczka popu i jego mecenas

Wielki powrót Britney Spears będzie sygnowany jeszcze jednym nazwiskiem. Współpracę zaproponował artystce Elton John, który ostatnimi czasy mocno zaangażował się w działalność studyjną, przede wszystkim z młodymi gwiazdami. Ma na koncie collabo m.in. z Duą Lipą, Miley Cyrus, a jego droga przecięła się także z Edem Sheeranem czy Lil Nasem X. Trzeba przyznać, że Britney idealnie pasuje do tego towarzystwa.

Artyści nagrają razem nową wersję piosenki Eltona JohnaTiny Dancer. Utwór ma się ukazać już wkrótce – w ciągu kilku tygodni.

Elton John – Tiny Dancer (Official Music Video)

Powrót Britney Spears do branży muzycznej odbędzie się z wielką pompą, gdyż pomoże jej w tym sam sir Elton John. Artyści pracują nad nową wersją przeboju muzyka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →