via Facebook Paris Hilton

Paris Hilton nie przyjęła propozycji prezydenta Bidena i zamiast tego udała się na ślub Britney Spears

Podziel się newsem:

Paris Hilton ujawniła, że odrzuciła propozycję zagrania podczas kolacji u prezydenta Joe Bidena, aby wziąć udział w ślubie Britney Spears. „To było dla mnie ważniejsze”.

Britney Spears w czwartek, 9 czerwca poślubiła Sama Asghariego w ich domu w Thousand Oaks w Kalifornii. Ślub odbył się niecałe 6 lat po tym, jak Spears po raz pierwszy spotkała Asghariego na planie jej teledysku do Slumber Party, który ukazał się w 2016 roku. Na liście gości znaleźli się m.in. Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Kathy Hilton, Maria Menounos, Ansel Elgort, will.i.am, manager artystki Cade Hudson, Donatella Versace i Paris Hilton.

Paris Hilton odrzuciła propozycję prezydenta Bidena, by wziąć udział w ślubie Britney Spears

Ta ostatnia w swoim podcaście This Is Paris ujawniła, że odrzuciła propozycję wystąpienia jako DJ-ka u prezydenta Bidena, aby wziąć udział w ceremonii Britney.

Właściwie poproszono mnie, bym była DJ-ką dla prezydenta i wszystkich innych prezydentów z całego świata podczas kolacji, ale to było dla mnie ważniejsze

– tłumaczy Paris Hilton.

O tym, co wydarzyło się na samym ślubie, postanowiła nie mówić, pozostawiając to pannie młodej.

Nie będę wdawać się w żadne szczegóły, ponieważ była to noc panny młodej i to jest jej historia do opowiedzenia, ale jedyne, co mogę powiedzieć, to, że niesamowicie cieszę się z jej szczęścia. Britney wyglądała oszałamiająco. Bardzo mnie ucieszyło, że znalazła swoją bajkę i są piękną parą, i po prostu świecą. To naprawdę rozgrzało moje serce, gdy widziałam ją tak szczęśliwą i wolną.

Sprawdź także: Britney Spears pisze książkę. Umowa warta miliony

Paris Hilton ujawniła, że odrzuciła propozycję zagrania podczas kolacji u prezydenta Joe Bidena, aby wziąć udział w ślubie Britney Spears. „To było dla mnie ważniejsze”. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →