fot. Tim Walker

Harry Styles wyda swój trzeci album w przyszłym roku i to szybciej niż myślicie


20 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Era Fine Line trwa w najlepsze, szczególnie, że Europa wciąż czeka na koncerty z Love On Tour. Czy zapowiedziane koncerty się odbędą? Mogą przeszkodzić w tym wydawnicze plany Harry’ego Stylesa. Artysta ogłosił, że jego trzeci album będzie mieć premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Harry Styles – będzie trzeci popowy highlight?

Jego solowy debiut można śmiało uznać za wydarzenie historyczne. Harry Styles jest dziś artystą, który dyktuje zasady w popie – po zaledwie dwóch płytach sygnowanych własnym nazwiskiem. Pierwszym albumem wypracował sobie pozycję na rynku, drugim ją umocnił. Fine Line przy tym ostro skręciło w brzmienie delikatniejsze, bardziej przetwarzalne, z gruntu popowe. Mi osobiście trochę zajęło, bym się przekonała, że to zasadna ewolucja. Tym samym, kolejny etap w twórczości brytyjskiego muzyka jest totalną niewiadomą. A następny krążek już nadchodzi i to wielkimi krokami.

Przeczytaj: Harry Styles w hołdzie dla Britney Spears podczas „Harryween”

Harry Styles trzecia płyta nowy album
via Facebook, Love On Tour. Long Island, NY.

Trzecia płyta najpóźniej w marcu

Nietrudno o plotki dotyczące gwiazd takiego formatu, bo każda, nawet najmniejsza wzmianka wywoła poruszenie w fandomie. Tym razem jednak trudno mówić tylko o plotce, ponieważ tą informacją podzielił się sam CEO Sony Music, Rob Stringer.

Harry Styles niedawno zakończył Love On Tour po USA, gdzie zagrał czterdzieści dwa koncerty. Pożegnał się z fanami zapowiadając, że wróci do nich wkrótce. Umieścił również podziękowanie na swoim Twitterze – dla swojej ekipy oraz tych wszystkich, którzy przyszli na jego koncerty.

Dziękuję za czterdzieści dwie wyjątkowe noce. To był zaszczyt grać dla was przez ostatnie kilka miesięcy. Z całego serca dziękuję zespołowi, ekipie i wszystkim pracującym na tej trasie. Energia, którą wnosiliście do tego, sprawiła, że ​​poczułem się całkowicie ogarnięty radością.

Dziękuję fanom i wszystkim, którzy przyszli zobaczyć te koncerty. Stworzyliście je wszystkim, czym były, a ja nigdy nie czułem się tak autentycznie wspierany. Nie znajdę słów, żeby to opisać, jesteście niewiarygodni. Ta trasa była jak świętowanie powrotu do siebie. Nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję bardzo za miłość, do zobaczenia wkrótce. Traktuj ludzi z życzliwością. Na razie do widzenia. Kocham was wszystkich.

H.

– napisał artysta na Twitterze.

Czy skoro trzeci album artysty zapowiadany jest najpóźniej na marzec 2022 roku, to w Europie Love On Tour w ogóle się odbędzie, czy fani raczej powinni liczyć na koncerty już z nowym materiałem?

Harry Styles – Watermelon Sugar (Official Video)

Era Fine Line trwa w najlepsze, szczególnie, że Europa wciąż czeka na koncerty z Love On Tour. Czy zapowiedziane koncerty się odbędą? Mogą przeszkodzić w tym wydawnicze plany Harry’ego Stylesa. Artysta ogłosił, że jego trzeci album będzie mieć premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →