fot. materiały prasowe

Harry Styles“As It Was”, pierwszy singiel z “Harry’s House”. Już teraz wiemy, że będzie dobry?


29 marca 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles ma wyczucie i przed swoją europejską trasą zapowiedział nowy album. As It Was, pierwszy singiel z Harry’s House, ukaże się jeszcze w tym tygodniu.

Harry Styles – będzie singiel i to nie Prima Aprilis

Trzeci album artysty był pewniakiem i wydarzeniem wyczekiwanym, odkąd plotki (bo te będą zawsze) zaczęło się słyszeć z regularnością i z pewnych źródeł, bo za takie niewątpliwie można uważać CEO Sony Music, Roba Stringera. Skoro wytwórnia daje znak, że płyta nadchodzi, to znaczy, że tak będzie. I faktycznie jest – choć co prawda z miesięcznym poślizgiem, aczkolwiek majowy Harry’s House i tak cieszy niezmiennie.

Oczywiście album nie wjedzie podczas swojej premiery cały na biało, niepoprzedzony wcześniej stosownymi zapowiedziami. Na ten moment Harry Styles zapowiedział zapowiedź zapowiedzi, to znaczy ogłosił, że pierwszego kwietnia na streamingach pojawi się pierwszy singiel z jego nowej płyty.

Przeczytaj: Harry Styles stworzył własną markę kosmetyków, ale kiedy płyta?

Harry Styles as it was singiel nowa płyta harry's home
Harry Styles/ fot. materiały prasowe

Przez dziurkę od klucza prosto do domu

Utwór As It Was, promujący Harry’s House, będzie mieć premierę 1 kwietnia równo o północy w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że w Polsce na streamingach wyląduje godzinę później.

Oczekiwania jak zwykle w stosunku do artysty są duże. Pierwszym solowym albumem z impetem wbił się w szereg najpopularniejszych artystów, przy okazji jednym ruchem zrywając etykietę chłopca z boysbandu. Drugą płytą potwierdził swoją wizję na współczesny pop. Czego dokona Harry Styles swoim trzecim krążkiem?

Harry Styles – Harry’s House (coming soon)

Można już zapisywać się na pre-save płyty. Opcja jest dostępna poprzez Spotify i Apple Music.

Harry Styles ma wyczucie i przed swoją europejską trasą zapowiedział nowy album. As It Was, pierwszy singiel z Harry’s House, ukaże się jeszcze w tym tygodniu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →