kadr z teledysku

Harry Styles po kryjomu kręci teledysk. Zbliża się nowy album


14 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles został przyłapany podczas kręcenia nowego teledysku w Londynie. To już jest pewne – nadchodzi nowa płyta, a wraz z nią – nowa era w karierze brytyjskiego artysty.

Harry Styles przyłapany w Londynie na gigantycznym łóżku

Oczywiście, wcale nie było tak trudno go zauważyć. Wystarczyło być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, by ujrzeć artystę, który pozował przed pałacem Buckingham w ogromnym łóżku (albo raczej łożu) na kołach.

Już wcześniej krążyło wiele plotek, że Harry Styles przygotowuje się do wydania swojego trzeciego solowego albumu, jednak nawet zapewnienia CEO Sony MusicRoba Stringera, nie są warte tyle, ile namacalny dowód. Wokalista z ekipą filmową to za to sygnał wystarczająco jednoznaczny – coś się szykuje, a fani powinni być czujni i spodziewać się nowości w każdej chwili.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Harrym Stylesie

Zdjęcia, które wyciekły do Internetu przedstawiają Brytyjczyka, który w brązowo-niebieskiej piżamie leży pod kocem na łóżku w rozmiarze king-size.

Wokół niego było mnóstwo ochrony, która próbowała odsunąć ludzi, a droga była zamknięta. Zamknęli też The Mall, aby mogli w spokoju kręcić klip. Leżał wtedy na dużym łóżku otoczony przez kobiety ubrane jak hippiski.

– opowiedziała The Sun jedna z osób, która widziała plan filmowy.

Fanbase artysty zareagował błyskawicznie. Na Twitterze pojawił się wysyp tweetów, humorystycznie komentujących sytuację.

Nowa era już wkrótce. Zapowiedź – była na Grammy

Skoro teledysk się kręci, można domniemywać, że wkrótce pojawi się również singiel. Krążą plotki, że nowa era artysty będzie w klimacie glam-rockowym, zbliżonym do aury kawałków takich jak Kiwi czy Medicine. Również występ wokalisty podczas zeszłorocznego rozdania Grammy osadzony był w takiej estetyce. Skórzany garnitur i zielone boa z piór to przedsmak outfitów, które będą definiować nowe wydanie Harry’ego Stylesa?

Nie zapominajmy również o tym, że jeszcze w tym roku artysta po raz pierwszy przyjedzie do Polski. Brytyjczyk zagra koncert w Krakowie 18 lipca 2022 roku w ramach całkowicie już wyprzedanej trasy Love On Tour. Czego nie możecie doczekać się bardziej – koncertu czy nowej płyty?

Harry Styles – Golden (Official Video)

Harry Styles został przyłapany podczas kręcenia nowego teledysku w Londynie. To już jest pewne – nadchodzi nowa płyta, a wraz z nią – nowa era w karierze brytyjskiego artysty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →