kadr z klipu do utworu "As It Was" Harry'ego Stylesa

Harry Styles bije rekord Spotify z singlem “As It Was”


03 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles został rekordzistą Spotify pod względem liczby odsłuchań jednego utworu w Stanach Zjednoczonych w ciągu 24 godzin. Brytyjczyk osiągnął ten sukces za sprawą singla As It Was. Sprawdź szczegóły.

Harry Styles rekordzistą Spotify

Platforma Spotify potwierdziła oficjalnie, że Harry Styles został rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę odsłuchań jego utworu w ciągu 24h w Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą singla As It Was, który wyprzedził dzierżącą dotychczas miano rekordzistki Olivię Rodrigo i jej drivers license, które osiągnęło wynik 8 milionów odtworzeń. Nowy lider, Harry Styles, może się pochwalić wynikiem 8,3 miliona pod swoim nowym singlem.

Oficjalne potwierdzenie sukcesu As It Was

Harry’s House zawita już w maju

Singiel As It Was to pierwszy utwór zwiastujący album Harry’s House będący powrotem Harry’ego Stylesa po ponad 2 latach od wydania Fine Line. Jak można przeczytać w zapowiedzi albumu:

Harry zaczął pracować nad albumem na początku 2020 roku i miał za sobą kilka sesji pisarskich, zanim pandemia naprawdę się uspokoiła. W rezultacie plany wcześniejszego wydania nowości zostały zawieszone, ale większość nagrań została dopracowana w Wielkiej Brytanii. W tej chwili dokładne szczegóły wydawnictwa są ściśle tajne, ale lista utworów powinna zostać wkrótce ustalona. Harry jest naprawdę podekscytowany nowym albumem.

Premiera Harry’s House już 20 maja (preorder tego albumu możecie zamówić tutaj). Tymczasem na YouTubie dostępny jest klip do utworu As It Was w reżyserii ukraińskiej artystki Tanu Muino.

Harry Styles – As It Was

Harry Styles został rekordzistą Spotify pod względem liczby odsłuchań jednego utworu w Stanach Zjednoczonych w ciągu 24 godzin. Brytyjczyk osiągnął ten sukces za sprawą singla As It Was. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →