fot. materiały prasowe

Harry Styles zdetronizuje Kendricka Lamara? Wszystko na to wskazuje

Podziel się newsem:

Według prognoz najnowszy album Harry’ego Stylesa Harry’s House zostanie liderem Billboard 200, detronizując Kendricka Lamara i jego Mr. Morale & The Big Steppers i osiągając najwyższą sprzedaż w pierwszym tygodniu w 2022 roku.

Najlepsza sprzedaż w tym roku? To bardzo prawdopodobne

Maj 2022 roku jest niezwykle istotnym miesiącem dla światowej muzyki. Otrzymaliśmy bowiem długo wyczekiwane albumy od Kendricka Lamara i Harry’ego Stylesa. Według HITS Daily Double album Brytyjczyka Harry’s House ma szansę zadebiutować na szczycie listy Billboard 200 z wynikiem między 450 tys. a 500 tys. sprzedanych sztuk. Jeśli prognozy okażą się trafne, Harry’s House ustanowi rekord sprzedażowy debiutanckiego tygodnia w 2022 roku, detronizując krótkotrwałe panowanie Kendricka Lamara z albumem Mr. Morale & the Big Steppers, który w pierwszym tygodniu osiągnął sprzedaż rzędu 295 500.

Harry Styles – As It Was

Harry Styles z koncertem w Polsce, na Kendricka Lamara musimy poczekać

Najnowszy album Harry’ego Stylesa, Harry’s House, będzie można usłyszeć na żywo podczas wyjątkowego koncertu 18 lipca na Tauron Arenie w Krakowie w ramach trasy Love On Tour, przekładanej ze względu na sytuację pandemiczną na świecie. Zdecydowanie gorsze wieści mamy dla fanów Kendricka Lamara, liczących na koncert autora Mr. Morale & the Big Steppers w naszym kraju. Zgodnie z obecną rozpiską światowej trasy rapera nie zagra on w tym roku w Polsce. Najbliższe naszych granic miejscowości, w których będzie można zobaczyć Kendricka Lamara na żywo to Berlin oraz Praga. Jedyną nadzieją dla polskich fanów pochodzącego z Compton rapera jest ogłoszenie go jako headlinera jednego z festiwali, które odbywają się tego lata, jednak patrząc na terminy europejskich koncertów reprezentanta TDE, jest to bardzo wątpliwy scenariusz.

Według prognoz najnowszy album Harry’ego Stylesa Harry’s House zostanie liderem Billboard 200, detronizując Kendricka Lamara i jego Mr. Morale & The Big Steppers i osiągając najwyższą sprzedaż w pierwszym tygodniu w 2022 roku. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →