okładka albumu „Mr. Morale & The Big Steppers" / kadr z teledysku „Dziecko"

Kinny Zimmer u boku Kendricka Lamara w najnowszym rankingu Spotify

Podziel się newsem:

Debiutancki album Kinniego Zimmera okazał się komercyjnym sukcesem. Po pierwszym weekendzie na Spotify zawodnik SBM Label znalazł się w tym samym zestawieniu, co Kendrick Lamar z płytą Mr. Morale & The Big Steppers.

Kinny Zimmer i Kendrick Lamar po raz pierwszy dzielą ranking popularności

Piątek 13 maja przyniósł szereg premier na całym świecie. Fani alternatywy świętowali Dance Fever od Florence + The Machine, miłośnicy rapu celebrowali powrót Kendricka Lamara, a fani polskiej krainy rymów i bitów zasłuchiwali się w Letnisko Kinniego Zimmera.

Zobacz: Kinny Zimmer Letnisko: Prawo Zimmera. Będziesz nucił do znudzenia [recenzja]

Wczoraj SBM Label opublikował infografikę przygotowaną w ramach Spotify Charts. Wynika z niej, że w trakcie premierowego weekendu Kinny Zimmer znalazł się na ostatnim miejscu spośród najpopularniejszych premier między 13 a 15 maja. Na szczycie zestawienia pojawił się Kendrick Lamar i jego Mr Morale & The Big Steppers. W samym Spotify King Kunta odnotował ponad sto milionów streamów pierwszego dnia.

Przeczytaj także: Kendrick Lamar nowym singlem ponownie rozbudził dyskusję o najlepszych raperach w historii

Oprócz wspomnianych artystów, w ostatnim Spotify Charts znaleźli się także m.in. Becky G, The Black Keys, The Smile, The Chainsmokers oraz Trueno.

Letnisko pokryło się złotem

Nie wiadomo, jak dokładnie prezentują się liczby Kinniego w serwisach streamingowych, jednak nie ma wątpliwości, że jego debiutancki album okazał się komercyjnym sukcesem. Tuż po ukazaniu się Letniska na rynku, stołeczna wytwórnia poinformowała, że krążek otrzymał od Związku Producentów Audio Video Złotą Płytę. Rodzimemu twórcy przyznaje się wspomniane wyróżnienie za sprzedaż danego albumu przekraczającą piętnaście tysięcy egzemplarzy.

Kinny Zimmer – Letnisko – odsłuch albumu

Debiutancki album Kinniego Zimmera okazał się komercyjnym sukcesem. Po pierwszym weekendzie na Spotify zawodnik SBM Label znalazł się w tym samym zestawieniu, co Kendrick Lamar z płytą Mr. Morale & The Big Steppers. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →