fot. GettyImages

Kendrick Lamar zaprezentował okładkę nowego albumu

Podziel się newsem:

Atmosfera wyczekiwania na Mr. Morale & The Big Steppers, nowe wydawnictwo Kendricka Lamara, robi się coraz intensywniejsza. Raper podzielił się okładką projektu. Sprawdź!

Kendrick Lamar wreszcie powraca

Zupełnie jak grafika z okładki poprzedniej płyty, nowy obrazek przedstawia Lamara w centrum z miną niewyrażającą żadnych uczuć. Tym razem jednak scena z okładki jest bogatsza – Kendrick stoi na niej tyłem i wydaje się wyglądać przez okno sypialni, w której oprócz niego znajdują się domniemani członkowie jego rodziny. Ma na sobie biały t-shirt i spodnie, a zza jego paska wystaje pistolet. Na głowie nosi koronę cierniową. Raper trzyma na rękach małą dziewczynkę, która wpatruje się intensywnie w obiektyw. Na łóżku przed artystą znajduje się kobieta karmiąca piersią niemowlę. Autorem okładki jest Renell Medrano. Jest ona utrzymana w brązowych i beżowych tonach, a jej motywem przewodnim wyraźnie jest rodzina.

Kendrick Lamar zaprezentował okładkę nowego albumu
źródło: NME

Mr. Morale & The Big Steppers swoją premierę ujrzy już jutro. Wydawnictwo ukaże się nakładem pgLang / Top Dawg / Aftermath / Interscope. Lamar ogłosił wydanie nowego projektu zaledwie miesiąc temu.

Na początku bieżącego tygodnia Kendrick podzielił się pierwszym i najprawdopodobniej jedynym singlem – The Heart Part 5. Kawałek jest pierwszym autorskim materiałem rapera od czasów wydanego w 2018 numeru All The Stars z gościnnym udziałem SZA, tracka pochodzącego z soundtracku filmu Black Panther. The Heart Part 5 towarzyszy także teledysk.

Kendrick Lamar – The Heart Part 5, zobacz klip!

Tracklista nowej płyty Kendricka pozostaje na ten moment tajemnicą, choć istnieją przypuszczenia, że będzie ona dość długa – w sieci ukazało się niedawno tajemnicze zdjęcie, które sugeruje, że Mr. Morale & The Big Steppers będzie wydawnictwem dwupłytowym.

Przeczytaj także: To może być zwrot w historii gangsterskich powiązań z rapem w USA. Young Thug zagrożony nawet dożywociem

Atmosfera wyczekiwania na Mr. Morale & The Big Steppers, nowe wydawnictwo Kendricka Lamara, robi się coraz intensywniejsza. Raper podzielił się okładką projektu. Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →