kadr z klipu do utworu „The Heart Part 5" Kendricka Lamara

Kendrick Lamar nowym singlem ponownie rozbudził dyskusję o najlepszych raperach w historii

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar na cztery dni przed premierą swojego najnowszego albumu Mr. Morale & The Big Steppers prezentuje piątą odsłonę swojej serii singli The Heart. W jakiej formie jest K.Dot? Sprawdź.

Kendrick Lamar powraca w wielkim stylu

Powrót Kendricka Lamara jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną premierą w rapowym świecie. Już 13 maja, po ponad 5 latach od premiery DAMN., ukaże się Mr. Morale & The Big Steppers. O nowym wydawnictwie K.Dota oprócz tytułu nie wiemy w zasadzie nic. Opierając się na domysłach i podpowiedziach pozostawionych w social mediach, można wnioskować, że Mr. Morale & The Big Steppers będzie wydawnictwem dwupłytowym. Oczekiwania rozgrzał jednak do czerwoności wypuszczony dziś przez Kendricka Lamara singiel The Heart Part 5. Utwór prawdopodobnie nie trafi na płytę. Pozostałe numery rapera zatytułowane The Heart były jedynie luźnymi singlami. W tym wypadku można potraktować The Heart Part 5 bardziej jako check formy. A w jakiej dyspozycji jest K.Dot? Dyskusje o tym, czy autor DAMN. jest najlepszym raperem w historii, znowu rozpaliły fora internetowe. Myślę, że to wystarczająca zachęta, by sprawdzić The Heart Part 5 i przekonać się samemu. Na szczególną uwagę zasługuje teledysk do utworu, w reżyserii Dave’a Free i samego Kendricka. Wykonany został z wykorzystaniem technologii deepfake, dzięki której twarz rapera płynnie zmieniała się w oblicze kogoś innego. I tak na klipie do The Heart Part 5 możemy zobaczyć Kanyego Westa, Jussiego Smolletta, Willa Smitha, O.J. Simpsona oraz zmarłych Kobego Bryanta i Nipseya Hussle’a. Zmianom twarzy towarzyszą rozmaite smaczki, jak np. zmiana w Kanyego zsynchronizowana z wersem: friends bipolar grab you by your pocket, a fragment zarapowany jako Nipsey jest ogromnym ukłonem w stronę tragicznie zmarłego artysty.

Kendrick Lamar – The Heart Part 5

Mr. Morale i The Big Steppers to tak naprawdę dwie płyty?

Kilka dni temu internet obiegła informacja, że być może Kendrick Lamar tak naprawdę wydaje dwie płyty albo dwupłytowe wydawnictwo. Wszystko za sprawą zdjęcia zamieszczonego na stronie oklama.com, na której poznaliśmy także tytuł najnowszej płyty reprezentanta TDE. Dość mocno sugeruje ono, że być może 13 maja dostaniemy od Kendricka więcej niż jeden album. Cieszycie się?

Kendrick Lamar na cztery dni przed premierą swojego najnowszego albumu Mr. Morale & The Big Steppers prezentuje piątą odsłonę swojej serii singli The Heart. W jakiej formie jest K.Dot? Sprawdź. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →