Kadr z teledysku

„Good Kid, M.A.A.D City” Kendricka Lamara najchętniej kupowanym rapowym winylem w 2021


10 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Good Kid, M.A.A.D City, jeden z najważniejszych albumów Kendricka Lamara, pomyślnie przeszedł próbę czasu. Wciąż jest bardzo chętnie kupowany. Sprawdź szczegóły.

Kiedy nowy Kendrick Lamar?

Fani Kendricka Lamara niecierpliwie wyczekują jego nowego materiału od lat. Jego ostatni projekt to udział w soundtracku do filmu Czarna Pantera z 2018, w ramach którego ukazały się dwa tracki z jego udziałem: All The Stars z SZA i Pray For Me z The Weekndem. W sierpniu 2021 ogłosił, że wyda album w niedalekiej przyszłości i że będzie to jego ostatni projekt pod szyldem Top Dawg Entertainment. Ukazała się wtedy wiadomość od niego dla fanów, w której podziękował im za to, że o nim pamiętają. Napisał, że ma ich w swoich myślach.

W momencie, gdy wyprodukuję mój ostatni album dla TDE, poczuję radość z bycia częścią tego kulturowego odcisku, jaki po sobie zostawiliśmy po tych 17 latach. Walka. Sukcesy. A co najważniejsze, Braterstwo. Niech Najwyższy dalej wykorzystuje Top Dawga jako naczynie dla otwartych twórców, podczas gdy ja będę kontynuował realizację mojego życiowego powołania.

Jest to piękne dopełnienie. I zawsze wiara w nieznane.

Dziękuję za to, że o mnie myśleliście. Modlę się za was wszystkich.

Do zobaczenia niebawem.

– oznajmił raper.

Zapowiedź nowych rzeczy miała również miejsce na festiwalu Day N Vegas, gdzie Kendrick, żegnając się z fanami powiedział, że „wróci bardzo szybko.

Spuścizna wciąż żywa

Podczas jego nieobecności jednak, jego drugi album i mainstreamowy debiut, Good Kid, M.A.A.D City, stał się jednym z najpopularniejszych hiphopowych projektów dekady. Z hitami takimi jak Swimming Pools lub B*tch, Don’t Kill My Vibe płyta udowodniła, że początkujący przed jej wydaniem raper to jeden z najważniejszych głosów gatunku. Była trampoliną do przeogromnej kariery. Udowadnia to fakt, że 9 lat po jej wydaniu, pobiła rekord jako najchętniej kupowana rapowa płyta winylowa całego 2021. Według Billboardu album w wersji winylowej sprzedał się nakładem 194 000 egzemplarzy i zajął 10 miejsce najczęściej kupowanych winylów w ogóle. Zasłużenie.

Good Kid, M.A.A.D City, jeden z najważniejszych albumów Kendricka Lamara, pomyślnie przeszedł próbę czasu. Wciąż jest bardzo chętnie kupowany. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kiedy nowy Kendrick […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →