Instagram

SZA wydała nowy singiel z nadchodzącej płyty


10 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentantka wytwórni TDE, stajni takich talentów jak Kendrick Lamar czy ScHoolboy Q, SZA, za swój wydany w 2017 album CTRL otrzymała aż cztery nominacje do nagrody Grammy. Następnie przez dłuższy czas milczała artystycznie, by w bieżącym roku ponownie dać o sobie znać. Nie, żeby ktoś o niej zapomniał.

Ciepłe R&B

CTRL, czyli ostatni album artystki to album ujmujący. To pasjonująca opowieść dojrzałej kobiety, która wyznaje seksualną wolność, jednocześnie wymagając, by jej pragnienie emocjonalnej intymności było potraktowane poważnie. Przepełniony odważnymi linijkami ani na moment nie romansuje z wulgarnością. Znakomicie oddaje stan umysłu osoby, która dopiero wchodzi w dorosłość ze wszystkimi tego wieku blaskami i cieniami. Muzycznie jest niezwykle bogaty z tym poszerzaniem granic gatunku R&B poprzez indie-rockowe, neo-soulowe, czy nawet trapowe wpływy. Kiedy został wydany, podbijał listy albumów roku przeróżnych magazynów. Nic więc dziwnego, że każdy nowy singiel od SZA wzbudza w muzycznym półświatku spory entuzjazm.

Przeczytaj: SZA anonimowo udostępnia aż trzy premierowe utwory

SZA The Anonymous Ones’
via Instagram

SZA – Supermodel

Ci anonimowi

The Anonymous Ones to trzeci w tym roku wydany przez piosenkarkę numer obok Good Days i Hit Different. Pochodzi z soundtracku filmu Dear Evan Hansen, którego polska data premiery to 24 września 2021 roku. Film będzie adaptacją musicalu o tym samym tytule. Opowiadać będzie historię licealisty cierpiącego na fobię społeczną. SZA w swoim tracku podejmuje ten trudny temat, wypowiadając się w imieniu dotkniętej zaburzeniami psychicznymi zbiorowości. To pierwszy raz w dyskografii artystki – choć wcześniej poruszała tematy delikatnych i skomplikowanych problemów wewnętrznych, nigdy nie powiedziała wprost o swoich domniemanych zaburzeniach. Jeśli pójdzie dalej w tę stronę na swoim najnowszym albumie, to bez dwóch zdań dostaniemy od niej coś świeżego i poruszającego. Jest na co czekać.

SZA – The Anonymous Ones

Reprezentantka wytwórni TDE, stajni takich talentów jak Kendrick Lamar czy ScHoolboy Q, SZA, za swój wydany w 2017 album CTRL otrzymała aż cztery nominacje do nagrody Grammy. Następnie przez dłuższy czas milczała artystycznie, by w bieżącym roku ponownie dać o sobie znać. Nie, żeby ktoś o niej zapomniał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

sza

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →