kadr z teledysku „Good Days"

SZA zakończyła prace nad albumem. Wkrótce premiera


05 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

SZA wyznała, że jej drugi album wkrótce się ukaże. Artystka twierdzi, że będzie to płyta „dla każdego”.

SZA wraca z płytą. „To mój najbardziej uniwersalny album”

Wczoraj w nocy miała miejsce 64. gala rozdania najważniejszych muzycznych nagród na świecie, czyli Grammy. Ceremonia odbyła się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Podczas imprezy wyróżnieni zostali m.in. Jon Batiste, Silk Sonic oraz SZA.

Zobacz: Grammy 2022 – kto zgarnął najważniejsze muzyczne statuetki?

Tegoroczna nagroda Grammy to pierwsza wygrana statuetka spośród trzynastu nominacji w ogóle. Piosenkarka otrzymała wyróżnienie wraz z Doją Cat za utwór Kiss Me More, który zadebiutował w kwietniu zeszłego roku. W rozmowie dla Variety SZA zdradziła, kiedy otrzymamy od niej kolejny album. Artystka zapewniła, że niedawno go skończyła, a premiera już wkrótce.

Niedawno skończyłam go na Hawajach. Wkrótce powinien się ukazać. Myślę, że jest to mój najbardziej uniwersalny album. Uważam, że jest dla każdego. Zdecydowanie tak jest, tylko że dla każdego w różny sposób.

– powiedziała artystka.

Doja Cat feat. SZA – Kiss Me More

Niemal pięć lat bez płyty

Dotychczasową dyskografię SZA zamyka jej jednocześnie debiutancki album zatytułowany Ctrl. Płyta ukazała się na rynku 9 czerwca 2017 nakładem Top Dawg Entertainment. Wydawnictwo składa się z czternastu piosenek, a obok artystki pojawili się Kendrick Lamar, Travis Scott, James Fauntleroy oraz Isaiah Rashad.

Zobacz: Good Kid, M.A.A.D City Kendricka Lamara najchętniej kupowanym winylem w 2021

Piosenkarka otrzymała nominację Grammy w 2018 roku za wspomniany krążek. W samych Stanach Zjednoczonych SZA otrzymała podwójnie Platynową Płytę za sprzedanie ponad dwóch milionów kopii. W Danii, Australii oraz Wielkiej Brytanii Ctrl przyznano Złotą Płytę.

SZA – Ctrl – odsłuch albumu

SZA wyznała, że jej drugi album wkrótce się ukaże. Artystka twierdzi, że będzie to płyta „dla każdego”. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

sza
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →