Erika Goldring/WireImage

SZA wypuści niepublikowane dotąd kawałki z okazji pięciolecia „Ctrl”?


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

SZA dodała na swojego Twittera wpis, w którym poinformowała, że rozważa opublikowanie piosenek nagranych w 2017, które nie ukazały się na jej słynnym debiutanckim albumie. Sprawdź szczegóły.

SZA podzieli się nowymi-starymi utworami?

9 czerwca Ctrl, debiutancki album artystki będzie obchodził pięciolecie swojej premiery. Są szanse, że z okazji tej rocznicy będziemy mogli usłyszeć piosenki, które zostały nagrane w tym samym roku, co płyta jako całość.

SZA w sierpniu zeszłego roku zrobiła swoim fanom niespodziankę. Anonimowo wrzuciła na SoundCloud trzy nowe kawałki – Joni, Nightbird oraz I Hate U. Ostatni z singli zadebiutował również na platformach streamingowych, gdzie bił rekordy popularności.

I Hate U z 2022 to pierwsza solowa propozycja piosenkarki od czasów dwóch kawałków opublikowanych w 2020 – Good Days i Hit Different. Nie wiadomo jeszcze, czy te utwory zwiastują bardzo wyczekiwane nowe wydawnictwo artystki. SZA oprócz wypuszczania singli jest aktywna również na featuringach. Dograła się m.in. Kendrickowi Lamarowi w soundtracku do filmu Czarna Pantera czy Kali Uchis w numerze Fue Mejor.

Artystka niedawno była po raz pierwszy nominowana do nagrody Grammy w kategorii najlepszy duet pop za kooperację z Doją Cat w piosence Kiss Me More.

Doja Cat SZA
SZA i Doja Cat, fot. Rich Fury/Getty Images for The Recording Academy

Co się zaś tyczy jej nowego albumu, to ostatni raz wspomniała o nim publicznie w maju tego roku. Powiedziała podczas Met Gali, że „płyta jest już gotowa do publikacji, bardziej niż kiedykolwiek”.

Przeczytaj także: The Weeknd i jego dwie nowe współprace z FKA twigs i Aaliyah

SZA dodała na swojego Twittera wpis, w którym poinformowała, że rozważa opublikowanie piosenek nagranych w 2017, które nie ukazały się na jej słynnym debiutanckim albumie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

sza
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →