Erika Goldring/WireImage

SZA wypuści niepublikowane dotąd kawałki z okazji pięciolecia “Ctrl”?


07 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SZA dodała na swojego Twittera wpis, w którym poinformowała, że rozważa opublikowanie piosenek nagranych w 2017, które nie ukazały się na jej słynnym debiutanckim albumie. Sprawdź szczegóły.

SZA podzieli się nowymi-starymi utworami?

9 czerwca Ctrl, debiutancki album artystki będzie obchodził pięciolecie swojej premiery. Są szanse, że z okazji tej rocznicy będziemy mogli usłyszeć piosenki, które zostały nagrane w tym samym roku, co płyta jako całość.

SZA w sierpniu zeszłego roku zrobiła swoim fanom niespodziankę. Anonimowo wrzuciła na SoundCloud trzy nowe kawałki – Joni, Nightbird oraz I Hate U. Ostatni z singli zadebiutował również na platformach streamingowych, gdzie bił rekordy popularności.

I Hate U z 2022 to pierwsza solowa propozycja piosenkarki od czasów dwóch kawałków opublikowanych w 2020 – Good Days i Hit Different. Nie wiadomo jeszcze, czy te utwory zwiastują bardzo wyczekiwane nowe wydawnictwo artystki. SZA oprócz wypuszczania singli jest aktywna również na featuringach. Dograła się m.in. Kendrickowi Lamarowi w soundtracku do filmu Czarna Pantera czy Kali Uchis w numerze Fue Mejor.

Artystka niedawno była po raz pierwszy nominowana do nagrody Grammy w kategorii najlepszy duet pop za kooperację z Doją Cat w piosence Kiss Me More.

Doja Cat SZA
SZA i Doja Cat, fot. Rich Fury/Getty Images for The Recording Academy

Co się zaś tyczy jej nowego albumu, to ostatni raz wspomniała o nim publicznie w maju tego roku. Powiedziała podczas Met Gali, że “płyta jest już gotowa do publikacji, bardziej niż kiedykolwiek”.

Przeczytaj także: The Weeknd i jego dwie nowe współprace z FKA twigs i Aaliyah

SZA dodała na swojego Twittera wpis, w którym poinformowała, że rozważa opublikowanie piosenek nagranych w 2017, które nie ukazały się na jej słynnym debiutanckim albumie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

sza

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →