kadr z teledysku „Gangsta"

Kehlani publikuje tracklistę nadchodzącego albumu. Gościnnie m.in. Justin Bieber, Syd oraz Thundercat


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawiła się tracklista nadchodzącej płyty Kehlani zatytułowanej Blue Water Road. Obok piosenkarki wystąpi plejada gwiazd, w tym Justin Bieber oraz Thundercat.

Blue Water Road coraz bliżej. Jest tracklista płyty

Portal Uproxx donosi o opublikowaniu tracklisty najnowszego wydawnictwa Kehlani. Album Blue Water Road będzie składać się z trzynastu piosenek, a obok artystki pojawią się gwiazdy światowego formatu. Wśród gości znaleźli się Blxst, Jessie Reyez, Syd oraz Justin Bieber, z którym utwór zadebiutował niedawno.

Zobacz: Kehlani wyda singiel z Justinem Bieberem

Według Uproxx jeszcze przed premierą płyty usłyszymy piosenki z wymienioną trójką. Oprócz wspomnianych artystów na krążku znajdą się jeszcze Thundercat oraz Ambre.

Kehlani – Blue Water Road – tracklista albumu

 1. Little Story
 2. Any Given Sunday feat. Blxst
 3. Shooter Interlude
 4. Wish I Never
 5. Up At Night feat. Justin Bieber
 6. Get Me Started feat. Syd
 7. Everythin Interlude
 8. More Than I Should feat. Jessie Reyez
 9. Altar
 10. Melt
 11. Tangerine
 12. Everything
 13. Wondering/Wandering feat. Thundercat and Ambre
blue water road kehlani
okładka albumu Blue Water Road, Atlantic Records 2022

Trzeci album Kehlani już w kwietniu

Blue Water Road Kehlani ukaże się na platformach streamingowych 29 kwietnia nakładem Atlantic Records. Album można już pre-save’ować lub zakupić w przedsprzedaży. Będzie to trzecia legalna płyta w karierze piosenkarki. W 2017 roku ukazał się jej debiut – SweetSexySavage, za który Recording Industry Association of America, amerykański odpowiednik ZPAV, przyznał artystce Złotą Płytę. Aby otrzymać wspomniane wyróżnienie, artysta musi sprzedać pół miliona egzemplarzy danego krążka.

Ostatnim do tej pory wydanym krążkiem Kehlani jest It Was Good Until It Wasn’t wydany w maju 2020. Na płycie znalazły się choćby Can I z Torym Lanezem lub Hate the Club z Masego. Piosenkarka pracowała m.in. z Pharrellem Williamsem oraz Jayem-Z.

W sieci pojawiła się tracklista nadchodzącej płyty Kehlani zatytułowanej Blue Water Road. Obok piosenkarki wystąpi plejada gwiazd, w tym Justin Bieber oraz Thundercat. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Blue […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →