G-Eazy i Kehlani w singlu z “Szybkich i wściekłych 8”. Będzie hit?

Obserwuj nas na instagramie:

G-Eazy i Kehlani promują ósmą część “Szybkich i wściekłych”, a my ciągle czekamy na Kehlani w Polsce.

To nie pierwszy raz, gdy G-Eazy i Kehlani połączyli siły. Singiel “Everything Will Be OK” sprzed półtora roku stał się niezłym hitem i tym razem może być podobnie.

Utwór “Good Life” powstał specjalnie na soundtrack ósmej części “Szybkich i wściekłych”. Film trafi do kin 21 kwietnia, a towarzysząca mu płyta będzie dostępna od 12 kwietnia. Oprócz duetu G-Eazy/Kehlani, znajdą się na niej utwory Young Thuga, Pitbulla, 2 Chainz, Migos i Wiz Khalify.

Do utworu powstał już klip, w którym możemy zobaczyć sporo ujęć z filmu. Nowy singiel przede wszystkim jednak przypomina nam o tym, że czekamy na Kehlani w Polsce. Jej planowany na 15 marca koncert w Warszawie nie odbył się z powodu choroby, ale nie poznaliśmy jeszcze nowej daty. G-Eazy z kolei pojawi się w tym roku na Open’erze. Przeczytajcie rozmowę, której udzielił nam przed ubiegłorocznym koncertem w Warszawie.

G-Eazy i Kehlani promują ósmą część “Szybkich i wściekłych”, a my ciągle czekamy na Kehlani w Polsce. To nie pierwszy raz, gdy G-Eazy i Kehlani połączyli siły. Singiel “Everything Will Be OK” sprzed półtora roku stał się niezłym hitem i tym razem może być podobnie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →