fot. Olivia Bee

Kehlani zapowiedziała nowy album


15 września 2021

Podziel się newsem:

Kehlani – jedna z najważniejszych postaci współczesnego R&B poinformowała nas, że już niedługo wyda piątą solówkę. Sprawdź, dlaczego jej premiera jest tak ekscytująca!

Kobieta sukcesu

Jej kariera już od początku rozwijała się w zawrotnym tempie. Siedem lat temu wydała debiutancki mixtape zatytułowany Cloud 19. Od tego momentu zdążyła osiągnąć na scenie muzycznej naprawdę sporo. Od dwóch nominacji do nagrody Grammy przez pojawienie się na liście Hot 100 Billboardu, po kontrakt z jednym z największych majorsów – Atlantic Records. Ma na koncie kolaboracje z najgorętszymi ksywkami w grze, takimi jak Cardi B, Ty Dolla $ign czy Justin Bieber. Ponadto jest ikoną dla społeczności LGBTQ+. Jest osobą niebinarną i nieheteronormatywną, czego od dawna nie ukrywa.

via Instagram

Przeczytaj: SZA wydała nowy singiel z nadchodzącej płyty

A muzycznie?

W swojej twórczości zaciera granice między popem, R&B i hip-hopem. Eksploruje przede wszystkim tematy takie, jak trudy dorastania w oku publiczności (czego uświadczyła przez fakt, iż jako nastolatka była członkinią zespołu PopLife, który zajął czwarte miejsce w programie America’s Got Talent i zapewnił piosenkarce pierwszy rozgłos) oraz zawiłości relacji damsko-męskich. Jej liryczny styl jest bardzo dosadny, odważny i niepobłażliwy, co daje niezwykle ciekawy kontrast w obliczu ciepłych aranżacyjnie, słodkich podkładów które wybiera. Jest introspektywna i emocjonalnie dojrzała, a w swoich tekstach stara się przekazać wszystkie życiowe lekcje, których nauczyła ją jej skomplikowana biografia.

Jej ostatnie ruchy to wydany w 2020 longplay It Was Good Until It Wasn’t, który znalazł się na drugim miejscu Top 200 Billboardu oraz cztery gościnne zwrotki u różnych artystów, z czego wyróżnić trzeba tę u T-Paina, ponieważ było to dotychczasowym marzeniem artystki. Najnowszy projekt ma się nazywać Blue Water Road. Nie znamy jeszcze daty wydania, wiemy tylko, że ma się ukazać zimą tego roku. Piosenkarka podzieliła się na swoim Instagramie zapowiedzią w formie filmiku.

Kehlani – jedna z najważniejszych postaci współczesnego R&B poinformowała nas, że już niedługo wyda piątą solówkę. Sprawdź, dlaczego jej premiera jest tak ekscytująca! Kobieta sukcesu Jej kariera już od początku rozwijała się w zawrotnym tempie. Siedem lat temu wydała debiutancki mixtape zatytułowany Cloud 19. Od tego momentu zdążyła osiągnąć na scenie muzycznej naprawdę sporo. Od […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →