Stephany Torres for Remezcla

Kali Uchis i SZA wydały wspólną piosenkę


30 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Track jest remixem kawałka fue major, wydanego w 2020 przez Kali Uchis. Sprawdź szczegóły.

Kali Uchis i SZA – jedna z najbardziej oczekiwanych kolaboracji

Cóż za połączenie! Dwie królowe neo-soulu i R&B w jednej piosence. To nie miało prawa się nie udać. Ich współpraca była długo wyczekiwana. Zapowiadano ją już od 2020, kiedy to SZA potwierdziła kolaborację na swoim Twitterze. A w bieżącym roku podzieliła się na swoim Instagramie story, w której nagrana była razem z Kali w studio, co podkręciło atmosferę wyczekiwania.

Przeczytaj: SZA wydała nowy singiel z nadchodzącej płyty

Odliczanie zakończone

Wreszcie fani obu artystek nie muszą już dłużej czekać. Ukazał się track zatytułowany fue major, który jest remixem utworu o tym samym tytule, pochodzącego z płyty Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) . W pierwotnej wersji gościnnie udzielił się tam raper PartyNextDoor. Kali Uchis za album, z którego pochodzi piosenka, otrzymała nagrodę Grammy. Zajął on 52. miejsce na liście Billboard 200 i 1. w zestawieniu najlepszych albumów z gatunku latin pop. Track sam w sobie zaś figurował na 46. miejscu listy najgorętszych latynoskich hitów wspomnianego magazynu. Nie mniejszych sukcesów spodziewamy się po wersji z SZA na featuringu. Pierwszy raz mamy szansę usłyszeć na nim artystkę śpiewającą po hiszpańsku, dzięki czemu idealnie wpisała się w stylistykę Kali.

Dziękuję ci SZA, za wzięcie w tym udziału i poświęcenie czasu, by zaśpiewać w całkiem innym języku. Dziękuję ci za to, że sprawiłaś, że hiszpańskojęzyczni słuchacze poczuli się dostrzeżeni. Dziękuję ci za bycie tak kochającą, czystą i otwartą duszą. Que dios me la cuide siempre!!!

– czytamy na Twitterze Kali Uchis

Przeczytaj: Kehlani zapowiedziała nowy album

Kali Uchis SZA wspólna piosenka
Amaury Nessaibia

Klip do nagrania zobaczycie poniżej.

Kali Uchis – fue mejor feat. SZA

Track jest remixem kawałka fue major, wydanego w 2020 przez Kali Uchis. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kali Uchis i SZA – jedna z najbardziej oczekiwanych kolaboracji […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →