ZAYN z PARTYNEXTDOOR: Nowy singiel i zapowiedź płyty!

Rytmy.pl
24 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po dobrze przyjętej debiutanckiej, solowej płycie oraz singlach z M.I.A., Taylor Swift i Snakehips, Zayn Malik pokazuje nowy utwór i zapowiada kolejny album.

W kilkanaście miesięcy stał się niekwestionowanym liderem list. Odważna decyzja Zayna o postawieniu na rozwój kariery solowy okazała się strzałem w dziesiątkę. Hitami są i jego solowa płyta promowana przez singiel „Pillowtalk”, i duet z Taylor Swift „I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)”. Zayn dopisał się też do historii – jako pierwszy dotychczas artysta brytyjski może poszczycić się faktem, że jego pierwszy solowy album zadebiutował jednocześnie na #1 U.S. Billboard Top 200 i Oficjalnej Brytyjskiej Liście Sprzedaży.

Nowy singiel „Still Got Time”, z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera PARTYNEXTDOOR, powstał w Los Angeles. Jest efektem współpracy Zayna, Franka Dukes, Murda Beatz oraz PARTYNEXTDOOR, którzy również stoją za jego produkcją. Wraz z premierą singla – „Still Got Time”, ZAYN zapowiedział, że już latem ukaże się jego kolejny album!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: