ZAYN powraca w nowym wydaniu! Posłuchajcie singla “Better”


28 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zayn Malik, były członek zespołu One Direction, po dłuższej chwili ciszy dzieli się nowym utworem. Posłuchajcie Better w jego wykonaniu!

ZAYN wraca do formy

ZAYN solowo zadebiutował w 2015 roku, po odejściu z macierzystej formacji One Direction. Szybko okazało się, że fani pokochali go również w tej odsłonie. Wydany rok później debiutancki album wokalisty – Mind Of Mine uzyskał status platynowej płyty zarówno w USA jak i w Polsce. To właśnie na nim znalazły się takie przeboje jak PILLOWTALK, czy LIKE I WOULD.

Dwa lata później ukazał się krążek Icarus Falls. Ten jednak przeszedł jakby bez echa. Teraz ZAYN wraca, zdaje się – w o wiele lepszej formie.

Better – miłosna ballada ZAYNA dla Gigi Hadid

Better to jego najnowszy singiel, który ma rozpocząć nową erę w karierze brytyjskiego piosenkarza. Kawałek niemalże natychmiast został okrzyknięty przez fanów najpiękniejszą, miłosną piosenką roku. Nic dziwnego, bowiem za Better kryje się urocza historia. To utwór poświęcony Gigi Hadid, partnerce Malika, która zaledwie kilka dni przed premierą utworu urodziła ich wspólne dziecko. Posłuchajcie, co dumny, świeżo upieczony tata chce przekazać swojej dziewczynie!

ZAYN – Better, posłuchaj nowego singla

ZAYN – nowy album w drodze

Nowa, romantyczna ballada ZAYNA, utrzymana w klimacie R&B, jest przedsmakiem kolejnego albumu artysty. Jak na razie zapowiada się dobrze. Być może Brytyjczykowi uda się ponownie wrócić na szczyty list przebojów?

ZAYN Better

Zayn Malik, były członek zespołu One Direction, po dłuższej chwili ciszy dzieli się nowym utworem. Posłuchajcie Better w jego wykonaniu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM ZAYN wraca […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →