ZAYN powraca w nowym wydaniu! Posłuchajcie singla „Better”


28 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zayn Malik, były członek zespołu One Direction, po dłuższej chwili ciszy dzieli się nowym utworem. Posłuchajcie Better w jego wykonaniu!

ZAYN wraca do formy

ZAYN solowo zadebiutował w 2015 roku, po odejściu z macierzystej formacji One Direction. Szybko okazało się, że fani pokochali go również w tej odsłonie. Wydany rok później debiutancki album wokalisty – Mind Of Mine uzyskał status platynowej płyty zarówno w USA jak i w Polsce. To właśnie na nim znalazły się takie przeboje jak PILLOWTALK, czy LIKE I WOULD.

Dwa lata później ukazał się krążek Icarus Falls. Ten jednak przeszedł jakby bez echa. Teraz ZAYN wraca, zdaje się – w o wiele lepszej formie.

Better – miłosna ballada ZAYNA dla Gigi Hadid

Better to jego najnowszy singiel, który ma rozpocząć nową erę w karierze brytyjskiego piosenkarza. Kawałek niemalże natychmiast został okrzyknięty przez fanów najpiękniejszą, miłosną piosenką roku. Nic dziwnego, bowiem za Better kryje się urocza historia. To utwór poświęcony Gigi Hadid, partnerce Malika, która zaledwie kilka dni przed premierą utworu urodziła ich wspólne dziecko. Posłuchajcie, co dumny, świeżo upieczony tata chce przekazać swojej dziewczynie!

ZAYN – Better, posłuchaj nowego singla

ZAYN – nowy album w drodze

Nowa, romantyczna ballada ZAYNA, utrzymana w klimacie R&B, jest przedsmakiem kolejnego albumu artysty. Jak na razie zapowiada się dobrze. Być może Brytyjczykowi uda się ponownie wrócić na szczyty list przebojów?

ZAYN Better

Zayn Malik, były członek zespołu One Direction, po dłuższej chwili ciszy dzieli się nowym utworem. Posłuchajcie Better w jego wykonaniu! ZAYN wraca do formy ZAYN solowo zadebiutował w 2015 roku, po odejściu z macierzystej formacji One Direction. Szybko okazało się, że fani pokochali go również w tej odsłonie. Wydany rok później debiutancki album wokalisty – […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.