Zayn Malik ma różowe włosy! Mamy klip zapowiadający jego drugą płytę.


02 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Maczał w nim palce sam Timbaland!

Jego pierwsza solowa płyt,a nagrana po odejściu z One Direction, zrobiła furorę! Na pewno na sukces debiutu niemały wpływ miała również dziewczyna Zayna – modelka Gigi Hadid, która wystąpiła w jego mega seksownym klipie Pillowtalk.

Ale od premiery debiutanckiego krążka Zayna minęły już ponad 2 lata, nadszedł więc czas na kolejne wcielenie byłego członka 1D!

Oczywiście tym razem Zayn Malik również przeszedł niezłą metamorfozę – w świeżutkim klipie “Too Much” zapowiadającym nadchodzącą płytę ma… RÓŻOWE WŁOSY! Na razie w wersji animowanej, ale coś czujemy, że niedługo na Instagramie Zayna pojawi się zupełnie nowy fryz. ;)

Singiel “Too Much” stworzony został przez ZAYNa z Timbalandem, Angelem Lopezem i Federico Vindverem z Timbaland Productions. Timbaland odpowiadał również za produkcję utworu.

Zayn & Timbaland – podoba się Wam taki duet? Bo my jesteśmy bardzo ciekawi kolejnych kawałków, które Ci panowie razem zmajstrują!

Maczał w nim palce sam Timbaland! Jego pierwsza solowa płyt,a nagrana po odejściu z One Direction, zrobiła furorę! Na pewno na sukces debiutu niemały wpływ miała również dziewczyna Zayna – modelka Gigi Hadid, która wystąpiła w jego mega seksownym klipie Pillowtalk. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →