kadr z klipu do utworu "Shirt"

SZA prezentuje tracklistę albumu, a na niej… nieżyjący od 18 lat raper


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

SZA powraca z pierwszym albumem od pięciu lat. Na trackliście znalazła się niespodziewana gościnka nieżyjącego od 18 lat rapera.

Kazała fanom czekać

Doczekaliśmy się! Po 5 latach od wydania Ctrl SZA powraca z nowym albumem. S.O.S. ukaże się już w najbliższy piątek, 9 grudnia. Poznajemy więc kolejne szczegóły albumu, poczynając od okładki przez kolejne single (Good Days, I Hate U i najnowsze Shirt), a także tracklistę. Ta wyjątkowo elektryzuje. Na albumie znajdzie się aż 23 gości. Pośród nich jedna z największych nadziei trapowej muzyki Don Toliver, wielka gwiazda indie popu Phoebe Bridgers, powracający do świata muzycznego Travis Scott, a także legenda sceny rapowej – Ol’Dirty Bastard. Problem w tym, że jeden z założycieli Wu-Tang Clanu… nie żyje od 18 lat. Nie mamy pojęcia, jak będzie wyglądać udział rapera na płycie SZA, jednak trzeba przyznać, że niezwykle zaciekawiła nas jego obecność na trackliście S.O.S.

Pozostali goście

Dla Don Tolivera oraz Phoebe Bridgers będą to pierwsze współprace z SZA. Szczególnie ciekawa była reakcja wokalistki, która w formie wiadomości głosowych odpowiedziała reprezentantce TDE. Ta z kolei nie omieszkała zamieścić ich na swoim profilu na Twitterze. Jedynym gościem pojawiającym się na płycie, z którym autorka Ctrl jak do tej pory pracowała, jest Travis Scott. Na wspomnianym albumie z 2017 roku pojawił się ich wspólny utwór Love Galore, który stał się największym hitem z tego krążka.

Odpowiedź Phoebe Bridgers na zaproszenie przez SZA na jej płytę

Okładka i tracklista płyty SZA – S.O.S.

SZA prezentuje tracklistę albumu, a na niej... nieżyjący od 18 lat raper

SZA powraca z pierwszym albumem od pięciu lat. Na trackliście znalazła się niespodziewana gościnka nieżyjącego od 18 lat rapera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →