kadr z klipu do utworu "Shirt"

SZA prezentuje tracklistę albumu, a na niej… nieżyjący od 18 lat raper


06 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SZA powraca z pierwszym albumem od pięciu lat. Na trackliście znalazła się niespodziewana gościnka nieżyjącego od 18 lat rapera.

Kazała fanom czekać

Doczekaliśmy się! Po 5 latach od wydania Ctrl SZA powraca z nowym albumem. S.O.S. ukaże się już w najbliższy piątek, 9 grudnia. Poznajemy więc kolejne szczegóły albumu, poczynając od okładki przez kolejne single (Good Days, I Hate U i najnowsze Shirt), a także tracklistę. Ta wyjątkowo elektryzuje. Na albumie znajdzie się aż 23 gości. Pośród nich jedna z największych nadziei trapowej muzyki Don Toliver, wielka gwiazda indie popu Phoebe Bridgers, powracający do świata muzycznego Travis Scott, a także legenda sceny rapowej – Ol’Dirty Bastard. Problem w tym, że jeden z założycieli Wu-Tang Clanu… nie żyje od 18 lat. Nie mamy pojęcia, jak będzie wyglądać udział rapera na płycie SZA, jednak trzeba przyznać, że niezwykle zaciekawiła nas jego obecność na trackliście S.O.S.

Pozostali goście

Dla Don Tolivera oraz Phoebe Bridgers będą to pierwsze współprace z SZA. Szczególnie ciekawa była reakcja wokalistki, która w formie wiadomości głosowych odpowiedziała reprezentantce TDE. Ta z kolei nie omieszkała zamieścić ich na swoim profilu na Twitterze. Jedynym gościem pojawiającym się na płycie, z którym autorka Ctrl jak do tej pory pracowała, jest Travis Scott. Na wspomnianym albumie z 2017 roku pojawił się ich wspólny utwór Love Galore, który stał się największym hitem z tego krążka.

Odpowiedź Phoebe Bridgers na zaproszenie przez SZA na jej płytę

Okładka i tracklista płyty SZA – S.O.S.

SZA prezentuje tracklistę albumu, a na niej... nieżyjący od 18 lat raper

SZA powraca z pierwszym albumem od pięciu lat. Na trackliście znalazła się niespodziewana gościnka nieżyjącego od 18 lat rapera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kazała fanom czekać Doczekaliśmy się! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →