grafika promująca trasę koncertową „Uczta"

Sanah„Uczta” w skali. Ilu gości przyjmie artystka?


26 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Sanah już w najbliższą sobotę wyruszy w trasę koncertową, która promuje jej najnowszy album Uczta. Podczas występów na scenie będą towarzyszyć jej goście oraz orkiestra smyczkowa.

Sanah na świeczniku

Trzeci studyjny album artystki okazał się przebojem i absolutnie nie mogło być inaczej. Singiel za singlem bił rekordy popularności (niektóre z nich dalej grzeją się na szczycie karty na czasie), a bilety na koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Uczta sanah już wkrótce po raz pierwszy zabrzmi na żywo i będzie to ogromne przedsięwzięcie w skali polskiej branży muzycznej.

Przeczytaj: Sanah – sukces Uczty to nie kwestia gości [opinia]

sanah uczta recenzja opinia
Uczta – grafika promująca trasę koncertową

Uczta – podano do stołu!

Kulinarne porównania i zagajenia pewnie robią się już nudne, ale trudno, pozwolę sobie na nie ostatni raz. W istocie sanah postawiła przed swym fanami suto zastawiony stół – jedenaście duetów na jednej płycie, a to wszystko okraszone trasą koncertową, na której, a jakże – również pojawią się zaproszeni gości.

Uczta Tour ’22 będzie więc niezwykle obfita – muzycznie, jak i widowiskowo. Na poszczególnych koncertach z trasy pojawią się bowiem artyści, którzy wsparli wokalistkę na albumie Uczta, a na scenie niezmiennie będzie jej towarzyszyć 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS. Popu w takiej oprawie nie było od czasów Leśnej Muzyki Dawida Podsiadło!

Sanah w roli gospodyni zabawi ponad 100 tysięcy gości, grając na największych rekreacyjnych obiektach w całej Polsce. Wystąpi między innymi na Torwarze (2 razy), na Arenie Gliwice i Atlas Arenie w Łodzi, czyli w dokładnie tych samych miejscach, w których prezentują się światowe gwiazdy muzyki. Bilety na większość wydarzeń są wyprzedane, ale jeśli macie wystarczająco szczęścia – może złapiecie wejściówkę dla siebie.

sanah i Daria Zawiałow – Eldorado

Sanah już w najbliższą sobotę wyruszy w trasę koncertową, która promuje jej najnowszy album Uczta. Podczas występów na scenie będą towarzyszyć jej goście oraz orkiestra smyczkowa. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →