fot. Piotr Matusewicz/East News

sanah i jej muzyczna „Uczta” pełna… kabanosów?


29 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

sanah promuje swoją Ucztę na naprawdę wiele sposobów. Współpracy z Sokołowem chyba nie spodziewał się jednak nikt. Oto kabanosy prosto od wokalistki.

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Marketingowa promocja Uczty sanah rozszerza się na naprawdę „ciekawe pola”. Wokalistka przygotowała bowiem dla nas specjalną linię kabanosów.

sanah uczta trasa bilety
grafika promująca trasę koncertową Uczta

Sokołów został oficjalnym partnerem nadchodzącej trasy koncertowej sanah Uczta Tour ’22. Na wszystkich koncertach wokalistki (w aż 11 miastach Polski) współpracownikiem trasy będzie owa firma, która z tej okazji przygotowała specjalną linię kabanosów – Kabanosiki sanah.

Przeczytaj także: Sanah – sukces Uczty to nie kwestia gości [opinia]

Jako jeden z liderów w naszej branży, jesteśmy otwarci na nowe formy promocji naszej marki. Chcemy też skutecznie docierać do młodych konsumentów, stawiając na nowe aktywności w tym obszarze. Dlatego niezmiernie cieszymy się z takiej formy współpracy, jaką jest partnerstwo trasy koncertowej sanah Uczta Tour ‘22. W ten sposób możemy aktywnie towarzyszyć młodym ludziom podczas wydarzeń, z którymi wiąże się tak wiele pozytywnych emocji.

Sokołów przygotował również niespodziankę dla fanów. To limitowana wersja kabanosów „Kabanosiki” sanah. Produkty z limitowanej serii będzie można nabyć w trakcie koncertów oraz w wybranych sklepach firmowych Sokołów i Gzella w miastach, w których odbywać się będą koncerty. Punkty sprzedaży zostaną oznakowane plakatami informującymi o akcji.

– mówi Maciej Częścik, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w Sokołów S.A
sanah
fot. Sokołów

Uczta Tour ‘22 odbędzie się w Gdańsku, Poznaniu, Tarnowie, Gliwicach, Lublinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie.

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.
Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

– zapowiada artystka


sanah promuje swoją Ucztę na naprawdę wiele sposobów. Współpracy z Sokołowem chyba nie spodziewał się jednak nikt. Oto kabanosy prosto od wokalistki. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Marketingowa promocja Uczty sanah rozszerza się na naprawdę „ciekawe pola”. Wokalistka przygotowała bowiem dla nas specjalną linię kabanosów. Sokołów został oficjalnym partnerem nadchodzącej trasy koncertowej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →