„Music Of The Spheres” – znamy tytuł nowego albumu Coldplay

Podziel się newsem:

Nowy album grupy Coldplay nadchodzi. Zespół pracował nad nim podczas pandemii i właśnie zarejestrował tytuł płyty – Music of the Spheres. Sprawdźcie szczegóły!

Coldplay i ukryte wskazówki w booklecie albumu Everyday Life

Ci, którzy zaopatrzyli się w fizyczne wydanie ostatniego albumu Coldplay -Everyday Life, mogli rozszyfrować ukrytą w nim zagadkę i poznać szczegóły nadchodzącego wydawnictwa Brytyjczyków już w 2019 roku. W środku bookletu tamtego albumu znalazła się bowiem fotografia, w której ukryto kilka symboli. Widniejący na niej baner reklamowy przedstawia galaktyczną grafikę z napisem „Music Of The Spheres”. Dodatkowo, bardziej spostrzegawcze oko dostrzeże również w dolnym rogu baneru wiadomość „COLDPLAY COMING SOON”. Zdaje się, że spekulacje fanów na temat ukrytego przez Coldplay przekazu się sprawdzają.

coldplay Music Of The Sphares everyday life
Coldplay – booklet albumu „Everyday Life”

Przeczytaj również: „Nigdy nie słyszałam tak zróżnicowanej płyty” – recenzja albumu Coldplay – „Everyday Life”

Music Of The Spheres – nowy album Coldplay nadchodzi

Coldplay od początku zapowiadał, że Everyday Life powinniśmy traktować jako album eksperymentalny, który będzie poprzedzał ten właściwy, mający ukazać się niedługo później. Okazuje się, że wspomniane Music Of The Spheres będzie najprawdopodobniej tytułem nadchodzącego albumu zespołu. Zespół właśnie zarejestrował go jako znak towarowy, którego właścicielami są członkowie zespołu, w składzie: Chris Martin, Jon Buckland, Guy Berryman i Will Champion, co możecie łatwo sprawdzić pod tym linkiem. Jednak to nie wszystko, bowiem Music of the Spheres to również gadżety, merch i wszystko, czego zespół potrzebuje, aby wyruszyć w trasę koncertową. Zdaje się zatem, że Coldplay powróci na muzyczny szlak!

Coldplay Music Of The Spheres nowy album
Coldplay

Coldplay – Music Of The Spheres, kiedy premiera nowego albumu?

Informacje o nadchodzącym albumie Coldpay potwierdza również brytyjska gazeta The Sun. Jej redaktorzy skontaktowali się z anonimowym informatorem, który jest blisko zespołu. Ponoć grupa pracowała nad swoim dziewiątym albumem przez cały okres pandemicznego lockdownu. Na oficjalne szczegóły dotyczące premiery nowej płyty Coldplay musimy jeszcze poczekać, bowiem przedstawiciele zespołu jak na razie milczą i nie chcą komentować informacji, które wyciekły. Nieoficjalne źródła podają jednak, że nie będziemy musieli długo czekać. Oby!

Coldplay Music Of The Spheres nowy album
Coldplay

Nowy album grupy Coldplay nadchodzi. Zespół pracował nad nim podczas pandemii i właśnie zarejestrował tytuł płyty – Music of the Spheres. Sprawdźcie szczegóły! Coldplay i ukryte wskazówki w booklecie albumu Everyday Life Ci, którzy zaopatrzyli się w fizyczne wydanie ostatniego albumu Coldplay -Everyday Life, mogli rozszyfrować ukrytą w nim zagadkę i poznać szczegóły nadchodzącego wydawnictwa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →