Coldplay opublikował dodatkowy utwór “Flags” z albumu “Everyday Life”


21 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Coldplay opublikował niedostępny dotąd utwór Flags. Jest on częścią wydanego w zeszłym roku albumu Everyday Life.

Everyday Life to ósme wydawnictwo brytyjskiego zespołu Coldplay – mimo swojej niecodziennej formuły dość wyjątkowe, bo trochę obroniło gasnący w oczach wiernych fanów zespół od mainstreamowego skrętu w kiczowaty pop. Coldplay udowodnił tym albumem, że wciąż potrafi pisać utwory nieoczywiste, pełne melodyjności, ale ten melancholii, nostalgii i romantyzmu, zdecydowanie bliższe songwriterskiemu graniu niż radiowej komercji.

Coldplay – Everyday Life, posłuchaj albumu

Przeczytaj również: „Nigdy nie słyszałam tak zróżnicowanej płyty” – recenzja albumu Coldplay – „Everyday Life”

Na podstawowej wersji dwupłytowego albumu Everyday Life znalazło się aż szesnaście utworów, ale okazuje się, że to wciąż nie wszystko! Płyta została również wydana w specjalnej, japońskiej wersji, bogatszej o bonusowy utwór Flags, który do tej pory nie był nigdzie indziej dostępny.

Coldplay Flags
Coldplay – “Flags”

Coldplay upublicznia nowy utwór Flags

Dziś, w ramach świątecznego prezentu od Coldplay, Flags trafiło na streamingi. Muzycy poinformowali na swoich social mediach, że mimo, iż kochają ten utwór, nie mógł on trafić na ostateczną wersję albumu Everyday Life, ponieważ ten, był już gotowy, zanim utwór uzyskał swoją finalną postać. Wypuszczenie Flags do sieci w postaci osobnego singla, to forma podziękowania zespołu wspierającym go w tym trudnym roku fanom.

Dziękujemy za wszystkie sposoby, w jakie wspieraliście nas w tym roku. Kochamy i doceniamy Was bardziej, niż możecie sobie wyobrazić.

Flags – posłuchaj nowego utworu od Coldplay:

Zespół Coldplay opublikował niedostępny dotąd utwór Flags. Jest on częścią wydanego w zeszłym roku albumu Everyday Life. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Everyday Life to ósme wydawnictwo brytyjskiego zespołu Coldplay […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →