Instagram/Ed Sheeran

Ed Sheeran zawodowym piłkarzem? Artysta dołączył do składu brytyjskiego klubu Ipswich Town 


09 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran znany jest z tego, że wyprzedaje stadiony, na których gra – koncerty. Wszystko jednak wskazuje, że już niedługo zapaleni piłkarscy kibice będą mogli zobaczyć artystę na murawie w nieco innej roli. Muzyk dołączył bowiem do składu Ipswich Town – trzecioligowej brytyjskiej drużyny.

Ed Sheeran – muzyczny comeback to nie wszystko

O artyście przez długi czas było głucho i cicho. Kiedy jednak już wrócił, uczynił to z prawdziwym przytupem. Wydany pod koniec czerwca singiel Bad Habits bardzo ładnie radzi sobie na wszelkich zestawieniach i swobodnie hula sobie na wakacyjnych playlistach. Moim zdaniem: zadowolił starych fanów Eda a zarazem przydał mu nowych. Tak, jak z jego muzyką nie zawsze było mi po drodze, tak bezapelacyjnie stwierdzam, że ta nówka sztuka to absolutny strzał w dziesiątkę. Utwór jest zaskakująco chwytliwy, popowy, ale w ten dobry, jakościowy sposób. Wżera się w głowę już po pierwszym odsłuchu i przyczynia się do nieświadomego wybijania rytmu. Ear worm jak się patrzy – i serio, co do tego żadnych przeciwskazań. Ed Sheeran jest daleki od lansowania się na tandecie, a ta lekka zmiana stylu to pójście w dobrą stronę. Nawet, jeżeli okaże się tylko jednorazowym eksperymentem.

Ed Sheeran – Bad Habits

To jednak dopiero początek rewelacji, jeżeli chodzi o medialną widoczność artysty. Na początku maja informowaliśmy, że muzyk został sponsorem piłkarskiego klubu swojego dzieciństwa. Dziś zaś wracamy z wieścią, że… oficjalnie dołączył do Ipswich Town.

Przeczytaj: Dziecięca miłość i niespodziewane trzy grosze. Ed Sheeran wspiera Ipswich Town

Ed Sheeran ipswich town
Instagram/Ipswich Town

Siedemnastka na własność

Ipswich Town FC to trzecioligowa drużyna z Wysp Brytyjskich, która ostatnie duże triumfy święciła w 1981, kiedy to wygrała Puchar UEFA. Klasyfikacja w rozgrywkach oczywiście nie wpływa na uczucia najwierniejszych kibiców – do których z pewnością należy Ed Sheeran.

Klub piłkarski jest dużą częścią lokalnej społeczności i to jest mój sposób na pokazanie mojego wsparcia. Zawsze cieszyłem się z moich wycieczek na Portman Road. Nie mogę się doczekać, aby tam wrócić, jak tylko kibice będą mogli ponownie wejść na stadiony. Wraz z przyjściem nowych właścicieli z USA, na pewno czekają nas ekscytujące czasy dla fanów Ipswich, w tym dla mnie.

– powiedział artysta

Muzyk oficjalnie został wcielony do drużyny – Ipswich Town zgłosiło go jako członka swojej kadry na sezon 2021/2022. Edowi przypadł w udziale numer 17. Ipswich Town ma już za sobą pierwszy mecz, w którym zremisowało z Morecambe 2:2. Artysta nie wyszedł na boisko podczas tego spotkania – być może jednak zobaczymy go na murawie już podczas kolejnego spotkania.

Ed Sheeran znany jest z tego, że wyprzedaje stadiony, na których gra – koncerty. Wszystko jednak wskazuje, że już niedługo zapaleni piłkarscy kibice będą mogli zobaczyć artystę na murawie w nieco innej roli. Muzyk dołączył bowiem do składu Ipswich Town – trzecioligowej brytyjskiej drużyny. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →