fot. Zakary Walters

Ed Sheeran wraca z koncertem na PGE Stadion Narodowy


17 września 2021

Podziel się newsem:

Co za wiadomość z samego rana! Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie zagra swój stadionowy koncert w Polsce w 2022 roku. Ed Sheeran wraca na Narodowy!

Ed Sheeran ogłasza europejską trasę koncertową

Wczoraj Brytyjczyk poinformował, że dzisiaj z samego rana będzie miał dla swoich fanów ważne ogłoszenie. Ci szybko zorientowali się, że prawdopodobnie chodzi o trasę koncertową promującą nadchodzący album Eda Sheerana, który ujrzy światło dzienne już 29 października 2021 roku. Nie mylili się!

Ed Sheeran właśnie podzielił się swoją najnowszą rozpiską koncertową, która po raz kolejny obejmie największe miasta Wielkiej Brytanii i kraje reszty Europy. Między Francją, Holandią, Szwajcarią, Niemcami, Belgią, Finlandią, Danią a Austrią nie zabraknie również przystanku w Polsce!

Ed Sheeran w Polsce koncert
Ed Sheeran – koncert na PGE Narodowym

Ed Sheeran – koniec ery znaków?

Przyszłoroczna trasa koncertowa Eda Sheerana została zatytułowana „+ – = ÷ x TOUR” (The Mathematics Tour), co wskazuje na pewne podsumowanie i zamknięcie rozdziału kariery Brytyjczyka, na który złożyły się cztery albumy nazwane znakami matematycznymi: +, x, ÷ oraz najnowszy =. Prawdopodobnie na przyszłorocznych koncertach Eda usłyszymy zatem nie tylko piosenki z jego nadchodzącego wydawnictwa, ale cały przekrój jego pięciu ostatnich, obfitujących w globalne przeboje albumów. W opisie trasy czytamy również:

Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu „=”. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.

Ed Sheeran w Polsce koncert
Ed Sheeran – „+ – = ÷ x TOUR”

Ed Sheeran – koncert w Polsce w 2022 roku, bilety

W ramach trasy „+ – = ÷ x TOUR”, Brytyjczyk już w 2022 roku wróci na PGE Stadion Narodowy, gdzie zagrał już w 2018 roku, wyprzedając dwa koncerty dzień po dniu. Ze swoim nowym albumem „=”, Ed Sheeran wystąpi w Polsce dokładnie w czwartek, 25 sierpnia 2022 roku. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w sobotę, 25 września 2021 roku o godzinie 11:00 i jesteśmy pewni, że tak jak trzy lata temu, tym razem również rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Bądźcie czujni!

Co za wiadomość z samego rana! Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie zagra swój stadionowy koncert w Polsce w 2022 roku. Ed Sheeran wraca na Narodowy! Ed Sheeran ogłasza europejską trasę koncertową Wczoraj Brytyjczyk poinformował, że dzisiaj z samego rana będzie miał dla swoich fanów ważne ogłoszenie. Ci szybko zorientowali się, że prawdopodobnie chodzi o […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →