Oglądaj Netflixa z przyjaciółmi, bez wychodzenia z domu

Podziel się newsem:

Wtyczka Netflix Party to, co prawda, nie nowość, jednak w obecnej sytuacji może przydać się najbardziej. Oglądajcie filmy i seriale, na bieżąco komentując je z przyjaciółmi.

Jak wiadomo, samotne oglądanie filmów i seriali jest mniej emocjonujące, niż gdy robimy to w gronie znajomych czy przyjaciół. Teraz, gdy nie możemy sobie pozwolić na wspólne siedzenie przed telewizorem, z pomocą przychodzi wtyczka Netflix Party, dostępna w przeglądarce Google Chrome.

Netflix Party

Netflix Party – jak to działa?

Wtyczka ta powstała już w 2018 roku, jednak obecnie może znacznie zyskać na popularności. Jej działanie może przypominać wspólne oglądanie, które można zorganizować na Facebooku. Jak zacząć korzystać z Netflix Party?

Po jej zainstalowaniu, należy otworzyć Netflixa w przeglądarce Chrome. Po odpaleniu wybranego filmu wystarczy kliknąć w czerwoną ikonę NP w prawym, górnym rogu przeglądarki, co spowoduje pojawienie się okna czatu. Aby zaprosić do niego znajomych, wystarczy skopiować link, który pojawi się po uruchomieniu wtyczki i wysłać go do osób, z którymi chcemy oglądać film lub serial.

W oknie czatu można, oprócz tekstu, przesyłać zrzuty ekranu, emotikony i GIF-y.

netflix party

Jeśli chcecie zainstalować Netflix Party, kliknijcie w ten link.


#zostańwdomu – co robić podczas kwarantanny?

Oczywiście, oglądanie filmów i seriali to nie jedyny sposób na spędzanie czasu w domu. Sprawdźcie nasze zestawienie propozycji zajęć na czas kwarantanny:

Jak nie oszaleć w domu, czyli co robić podczas kwarantanny?

Wtyczka Netflix Party to, co prawda, nie nowość, jednak w obecnej sytuacji może przydać się najbardziej. Oglądajcie filmy i seriale, na bieżąco komentując je z przyjaciółmi. Jak wiadomo, samotne oglądanie filmów i seriali jest mniej emocjonujące, niż gdy robimy to w gronie znajomych czy przyjaciół. Teraz, gdy nie możemy sobie pozwolić na wspólne siedzenie przed […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →