kadr z klipu do utworu „Lock & Key"

Lourdes Leon prezentuje debiutancką EP-kę


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

Lourdes Leon, córka Madonny, zaprezentowała debiutancką EP-kę i udzieliła wywiadu, w którym mówi m.in. o nepotyzmie.

W ślady matki

Przebicie się do przemysłu muzycznego, kiedy twoja mama jest królową popu, prawdopodobnie nie jest aż tak dużym wyczynem, jak wejście do niego od zera. Jednak odklejenie od siebie łatki córki znanej matki jest bardzo trudne. Pierwsza córka Madonny, Lourdes Leon, występująca pod pseudonimem Lolahol, podejmuje próbę dokonania tego na swojej pierwszej EP-ce, zatytułowanej Go. Do tej pory Leon była znana głównie ze swojej działalności jako modelka, tancerka oraz choreografka. Jak poradziła sobie jako wokalistka? Sprawdźcie jej debiutancki projekt!

Lourdes Leon (Lolahol) – Go

Przywilej i przekleństwo

Przy okazji wydania EP-ki Lourdes Leon udzieliła wywiadu The Cut, w którym podzieliła się między innymi przemyśleniami dotyczącymi bycia córką znanej matki.

Chcę czuć, że zasługuję na różne rzeczy, a nie tylko na to, że dostałam je w prezencie. I tak, moja sytuacja jest niezaprzeczalnym przywilejem. Byłabym głupia, nie zdając sobie z tego sprawy. Dzieci nepotyzmu są zazwyczaj dość okropne, jednak moja mama i mój ojciec wychowali mnie, aby być o wiele mądrzejszą. By być ponadto.

Jednocześnie Lourdes sama przyznaje, że widmo twórczości matki w jakiś sposób odbija się na jej twórczości. Stwierdziła na przykład, że prawdopodobnie nie byłaby w stanie nagrać pełnoprawnego albumu:

Moje standardy są wysokie, zarówno w kwestii wizualizacji i dźwięku, jak i charakteru, humoru, stylu – wszystkiego. Ten perfekcjonizm wynika z tego, na co byłam narażona przez całe moje życie.

Na razie trzeba przyznać, że debiutancka EP-ka Lourdes Leon niczym nie przypomina twórczości Madonny. A jak dalej potoczy się jej kariera? Czas pokaże. Z pewnością będziemy uważnie obserwować jej poczynania.

Lourdes Leon, córka Madonny, zaprezentowała debiutancką EP-kę i udzieliła wywiadu, w którym mówi m.in. o nepotyzmie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił W ślady matki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →