kadr z teledysku

Ruszyły castingi do filmu biograficznego o Madonnie


16 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Madonna potwierdziła, że uczestniczy w procesie produkcji filmu biograficznego o sobie już w 2020 roku. Teraz dzieli się informacją, że rozpoczęły się poszukiwania kandydatów do odgrywania głównych ról. Sprawdź.

Film o Madonnie

Po ogłoszeniu w październiku, że scenariusz do filmu “jest już prawie skończony”, przyszedł czas na castingi dla aktorów. Madonna podała taką informację na swoim Instagramie, wraz z klipem przedstawiającym ją samą tańczącą do swojej piosenki Burning Up z 1983.

Przesłuchania do mojego filmu do surrealne doświadczenie. Ale świetnie się bawię tańcząc do klasyków!

– napisała piosenkarka

Są przesłanki świadczące o tym, że gwiazda filmu Uncut Gems, Julia Fox może wystąpić w filmie. Madonna opublikowała wspólne zdjęcie z aktorką wraz z podpisem “byłam na obiedzie z Julią, by pogadać o moim filmie”. Artystka wskazywała także Florence Pugh jako jedną z osób, które wziąć udział w produkcji.

W październiku wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego kreatywnych prac nad filmem.

Pisanie mojego scenariusza to najbardziej wyczerpujące i wymagające doświadczenie, przez jakie kiedykolwiek przeszłam. To trochę jak psychoterapia, bo muszę pamiętać każdy szczegół z mojego życia – od dzieciństwa po dzień dzisiejszy.

– powiedziała w wywiadzie

Przeczytaj także: Billie Eilish zgarnie Oscara za „No Time To Die”? Jest na to spora szansa!

Madonna potwierdziła, że uczestniczy w procesie produkcji filmu biograficznego o sobie już w 2020 roku. Teraz dzieli się informacją, że rozpoczęły się poszukiwania kandydatów do odgrywania głównych ról. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →