“Power” – Ellie Goulding z kolejną zapowiedzią nowej płyty

Podziel się newsem:

Ellie Goulding zaprezentowała kolejny singiel zapowiadający jej nowy album. Teledysk do utworu Power został zrealizowany w warunkach izolacji.

Ellie Goulding prezentuje kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu

Power to kolejny przedsmak nowego albumu Ellie Goulding. Tak opowiada o nim artystka:

Bardzo mi zależało, by wydać ten utwór przed premierą płyty, bo to dobre wprowadzenie do świata stworzonego na tym wydawnictwie. „Power” opowiada o związkach w XXI wieku, jak mogą być rządzone przez media społecznościowe, powierzchowność i rzeczy materialne. Randkowanie może rozpocząć się od kłamstw lub ubarwień. Dziewczyna z piosenki jest rozczarowana miłością i okrutnymi, świetnie wyglądającymi, mającymi obsesję na swoim punkcie ludźmi, na których trafia.

Ekipa, która realizowała klip do nowego utworu, składała się niemal wyłącznie z kobiet. Zdjęcia powstały w domu Ellie w Londynie. Za reżyserię odpowiadają Imogen Snell i Riccardo Castano z ISSTUDIO (Madonna, The XX), którzy porozumiewali się z artystką poprzez FaceTime. Zobaczcie, jak wyszło:

Ellie Goulding – Power

Power to następca Worry About Me, który Ellie nagrała w duecie z blackbearem. Ponadto brytyjska wokalistka wydała w ostatnim czasie single Close To Me, Hate Me, Sixteen oraz River – cover utworu Joni Mitchell.

Ellie Goulding – River

Goulding pojawiła się także w coverze utworu Times Like These Foo Fighters, wydanym przez BBC Radio 1. Singiel trafił na pierwsze miejsce listy przebojów w UK, zgromadził ponad 6,4 mln wyświetleń, a artystom udało się zebrać 27 mln funtów na rzecz fundacji Children in Need.

Niebawem poznamy szczegóły nadchodzącego, czwartego albumu studyjnego Ellie Goulding.

Ellie Goulding zaprezentowała kolejny singiel zapowiadający jej nowy album. Teledysk do utworu Power został zrealizowany w warunkach izolacji. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Ellie […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →