„Power” – Ellie Goulding z kolejną zapowiedzią nowej płyty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ellie Goulding zaprezentowała kolejny singiel zapowiadający jej nowy album. Teledysk do utworu Power został zrealizowany w warunkach izolacji.

Ellie Goulding prezentuje kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu

Power to kolejny przedsmak nowego albumu Ellie Goulding. Tak opowiada o nim artystka:

Bardzo mi zależało, by wydać ten utwór przed premierą płyty, bo to dobre wprowadzenie do świata stworzonego na tym wydawnictwie. „Power” opowiada o związkach w XXI wieku, jak mogą być rządzone przez media społecznościowe, powierzchowność i rzeczy materialne. Randkowanie może rozpocząć się od kłamstw lub ubarwień. Dziewczyna z piosenki jest rozczarowana miłością i okrutnymi, świetnie wyglądającymi, mającymi obsesję na swoim punkcie ludźmi, na których trafia.

Ekipa, która realizowała klip do nowego utworu, składała się niemal wyłącznie z kobiet. Zdjęcia powstały w domu Ellie w Londynie. Za reżyserię odpowiadają Imogen Snell i Riccardo Castano z ISSTUDIO (Madonna, The XX), którzy porozumiewali się z artystką poprzez FaceTime. Zobaczcie, jak wyszło:

Ellie Goulding – Power

Power to następca Worry About Me, który Ellie nagrała w duecie z blackbearem. Ponadto brytyjska wokalistka wydała w ostatnim czasie single Close To Me, Hate Me, Sixteen oraz River – cover utworu Joni Mitchell.

Ellie Goulding – River

Goulding pojawiła się także w coverze utworu Times Like These Foo Fighters, wydanym przez BBC Radio 1. Singiel trafił na pierwsze miejsce listy przebojów w UK, zgromadził ponad 6,4 mln wyświetleń, a artystom udało się zebrać 27 mln funtów na rzecz fundacji Children in Need.

Niebawem poznamy szczegóły nadchodzącego, czwartego albumu studyjnego Ellie Goulding.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.