fot. okładka albumu „Higher Than Heaven”

Ellie Goulding zapowiada album „Higher Than Heaven” i ujawnia jego okładkę


20 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ellie Goulding powraca do muzycznej gry. Po dwóch latach od wydania ostatniego krążka wokalistka zapowiada następny – Higher Than Heaven.

Nowości od brytyjskiej wokalistki nadchodzą

Po wydanym w 2020 roku albumie Brightest Blue, który do tej pory oceniany jest jako jeden z najlepszych krążków w dorobku Ellie Goulding, przyszedł czas na kolejne nowości. Płyta Higher Than Heaven nadchodzi i postara się utrzymać wysoki poziom dotychczasowych wydawnictw artystki.

Przeczytaj także: Alok, Ellie Goulding i Sigala puszczają oko w kierunku fanów Depeche Mode. All By Myself zapowiada się na imprezowy hit

Ellie Goulding
fot. okładka albumu Higher Than Heaven

Aż dwa lata musieli czekać fani brytyjskiej wokalistki, by móc posłuchać nowej muzyki w jej wykonaniu. Okres oczekiwania zostanie jednak zakończony na początku przyszłego roku, bowiem już 3 lutego światło dzienne ujrzy piąty album artystki zatytułowany Higher Than Heaven. Jego premierę podsyca wydany ostatnio singiel z brazylijskim DJ-em Alokiem, a także brytyjskim DJ-em Sigalą zatytułowany All By Myself. Stworzony on został na samplach Enjoy The Silence z 1989 roku brytyjskiego zespołu Depeche Mode.

Alok, Ellie Goulding i Sigala – All By Myself, posłuchaj!

Jeśli zaś chodzi o solową promocję, to z pewnością odpowiedzialny jest za nią wydany wczoraj (19 października) singiel Let It Die, który w sieci pojawił się razem z teledyskiem, za który odpowiedzialni są Carlota Guerrero i producent MrMr.

Musiałam pozbyć się czegoś, co mnie wręcz przygniatało i sprawiało mi niemożliwy do opisania ból. To uczucie było niesamowicie toksyczne. Dlatego tekst tej piosenki jest dość mocny. Jego motywem przewodnim jest to, że życie jest zbyt krótkie, a ty musisz po prostu pozwolić odejść negatywnym emocjom.

Album Higher Than Heaven jest opowieścią o stanie namiętnego zakochania. Jest to hiper forma miłości, prawie jak uczucie wywołane jakimś narkotykiem

– mówi Ellie Goulding o nowym singlu, a także nadchodzącej muzyce.

Ellie Goulding – Let It Die, posłuchaj!

Ellie Goulding powraca do muzycznej gry. Po dwóch latach od wydania ostatniego krążka wokalistka zapowiada następny – Higher Than Heaven. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowości od brytyjskiej wokalistki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →