Ellie Goulding i Juice WRLD we wspólnym kawałku

Podziel się newsem:

Autorka światowych hitów oraz uznany na całym świecie raper, czyli Ellie Goulding i Juice WRLD, połączyli siły we wspólnym singlu – Hate Me.

Po sukcesie Sixteen i Close To Me, Ellie Goulding powraca z kolejnym singlem. Do Hate Me artystka zaprosiła rapera Juice WLRD. Za produkcję utworu odpowiadają Jason Evigan (Demi Lovato, Madonna) oraz The Monsters and Strangerz (Britney Spears, J.Lo, Kanye West). Jak przyznaje Goulding:

To trochę ironiczny kawałek, tekstowo na pewno różni się od większości moich piosenek, ale nagrania przyniosły mi naprawdę dużo radości.

Ellie Goulding, Juice WRLD – Hate Me – teledysk:


Ellie Goulding we współpracy z Netflixem

Niedawno mogliśmy usłyszeć wokal Ellie w piosence In This Together nagranej na potrzeby produkcji Netflixa Our Planet (serial polecamy, zwłaszcza, że w polskiej wersji językowej słyszymy Krystynę Czubównę) .

Kariera Ellie Goulding jest pełna sukcesów: dwa albumy na pierwszym miejscu, dwie BRIT Awards, 15 mln egzemplarzy sprzedanych płyt, 102 mln singli, 13 miliardów streamów na całym świecie i 14 mln obserwujących na InstagramieLove Me Like You Do pobiło rekord w liczbie streamów w pierwszym tygodniu po premierze na całym świecie.

Poza śpiewaniem, Goulding jest bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. Współpracuje m.in. z ONZ oraz fundacjami The Marylebone Project czy Streets of London.

Autorka światowych hitów oraz uznany na całym świecie raper, czyli Ellie Goulding i Juice WRLD, połączyli siły we wspólnym singlu – Hate Me. Po sukcesie Sixteen i Close To Me, Ellie Goulding powraca z kolejnym singlem. Do Hate Me artystka zaprosiła rapera Juice WLRD. Za produkcję utworu odpowiadają Jason Evigan (Demi Lovato, Madonna) oraz The Monsters […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →